Worldcard ilklerine bir yenisini ekleyerek Microsoft’un en yeni işletim sistemi Windows 8’de Türkiye’deki ilk kredi kartı uygulaması olarak yerini aldı…

yapi kredi bankasi 600x141 Yapı Kredi Worldcard Windows 8 Uygulaması Hazır

Yapı Kredi Bankası

yapi kredi worldcard windows 8 uygulama 600x337 Yapı Kredi Worldcard Windows 8 Uygulaması Hazır

Yapı Kredi Bankası Windows 8 Worldcard Uygulaması

Yapı Kredi Worldcard sahiplerini bilgisayar ve internet dünyasındaki en yeni gelişmelerle buluşturarak Windows 8‘deki uygulaması ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Uygulama sayesinde kullanıcılar Worldcard’ın sunduğu en güncel kampanyalar, üye işyerleri ve hizmet kanalları hakkında detaylı bilgiye en hızlı şekilde sahip olabiliyor.

Pek çok uygulamanın bir arada görüntülenebildiği sistemde çok sayıda işlem de aynı anda hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Worldcard sahipleri, ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgiye Windows 8 Mağaza’sından uygulamayı indirerek sahip olabiliyor.

Technopat paylaşır:
facebook Yapı Kredi Worldcard Windows 8 Uygulaması Hazır2twitter Yapı Kredi Worldcard Windows 8 Uygulaması Hazır1google Yapı Kredi Worldcard Windows 8 Uygulaması Hazır0linkedin Yapı Kredi Worldcard Windows 8 Uygulaması Hazır0email Yapı Kredi Worldcard Windows 8 Uygulaması Hazırtumblr Yapı Kredi Worldcard Windows 8 Uygulaması Hazırreddit Yapı Kredi Worldcard Windows 8 Uygulaması Hazır0
  • http://uozkan.wordpress.com/ Uğur Özkan

    İş Bankası’nın da bir uygulaması var fakat bu uygulama sanırsam web sayfasını açıyor.

    Yapı Kredi’nin uygulamasında işlemler direk uygulama içinden mi gerçekleştiriliyor? Çünkü uygulamanın boyutu oldukça küçük.