LG’nin yeni amiral gemisi cep telefonu G2, beraberinde Sihirli Tuş, Akıllı Yanıtlama ve Hızlı Uzaktan Kumanda özellikleriyle beraber geliyor. İşte bu özellikler…

LG G2 1 452x640 LG G2nin Sihirli Tuş, Akıllı Yanıtlama ve Hızlı Uzaktan Kumanda Özellikleri

LG G2

LG G2’de tuşlar telefonun arkasında ve işaret parmağı altında yer alıyor. Dokunmatik cep telefonları devrinde oldukça ilginç bir yenilik olan “Sihirli Tuş” tek parmak ile doğal navigasyon sunmayı amaçlıyor.

Fotoğraf çekmek için uygulama açmadan telefonun arkasındaki tuşa tıklamak, tek elle rahatça fotoğraf çekebilmek için tasarlanmış. QuickMemo ile hızlı not almak için aşağı ok tuşu bir kısa yol tuşu görevi görüyor.

LG G2 2 443x640 LG G2nin Sihirli Tuş, Akıllı Yanıtlama ve Hızlı Uzaktan Kumanda Özellikleri

LG G2

 

Akıllı Yanıtlama özelliği ile kullanıcı telefonu yüzüne doğru kaldırdığında aramaya cevap verebiliyor, ya da sesi kısabiliyor.

Quick Remote ile evdeki cihazları kontrol etmek mümkün. Televizyon, set üstü cihazları, ses sistemini ve hatta klima gibi çeşitli elektronik aletleri G2 ile uzaktan kumandalara ihtiyaç duymadan kullanma özelliği, Quick Remote yani Hızlı Uzaktan Kumanda özelliği ile birlikte sunuluyor.

LG G2 3 485x640 LG G2nin Sihirli Tuş, Akıllı Yanıtlama ve Hızlı Uzaktan Kumanda Özellikleri

LG G2

Elbette son derece yeni bir telefon olan LG G2 ile henüz bu özellikleri test etme imkanımız olmadı. Yani pratikte Sihirli Tuş‘un ne kadar kullanılabilir olduğunu, Quick Remote‘un bütün beyaz eşyalar ya da farklı markaların TV, klima vb ürünleri ile uyumlu çalışıp çalışmadığını henüz kesin olarak bilmiyoruz.

LG G2’nin Teknik Özellikleri için tıklayın…

 

Technopat paylaşır:
facebook LG G2nin Sihirli Tuş, Akıllı Yanıtlama ve Hızlı Uzaktan Kumanda Özellikleri2twitter LG G2nin Sihirli Tuş, Akıllı Yanıtlama ve Hızlı Uzaktan Kumanda Özellikleri1google LG G2nin Sihirli Tuş, Akıllı Yanıtlama ve Hızlı Uzaktan Kumanda Özellikleri0linkedin LG G2nin Sihirli Tuş, Akıllı Yanıtlama ve Hızlı Uzaktan Kumanda Özellikleri0email LG G2nin Sihirli Tuş, Akıllı Yanıtlama ve Hızlı Uzaktan Kumanda Özellikleritumblr LG G2nin Sihirli Tuş, Akıllı Yanıtlama ve Hızlı Uzaktan Kumanda Özelliklerireddit LG G2nin Sihirli Tuş, Akıllı Yanıtlama ve Hızlı Uzaktan Kumanda Özellikleri0