Anasayfa Haber YouTube Rewind İle 2013 Yılının Özeti

YouTube Rewind İle 2013 Yılının Özeti

YouTube Rewind ile 2013 yılına eğlenceli bir yolculuğa hazır mısınız?
YouTube Rewind ile 2013 yılına eğlenceli bir yolculuğa hazır mısınız?
YouTube Rewind ile 2013 yılına eğlenceli bir yolculuğa hazır mısınız?
YouTube Rewind ile 2013 yılına eğlenceli bir yolculuğa hazır mısınız?

YouTube, 2013 yılına dair bir Rewind videosu hazırladı. Video tüm 2013 yılının özetini geçerken, yığınla ünlü isme de ev sahipliği yapıyor.

YouTube’un yavaş yavaş geleneği haline gelen Rewind videolarına bir yenisi eklendi. Geçtiğimiz yıl yani 2012 yılında detaylı ve eğlenceli bir biçimde alınan Rewind ile tüm yıl içerisinde yaşananlar bir araya toplanıyor. Şarkılar, karakterler, YouTube’un ünlü simaları, oyuncular derken tam bir curcunaya ev sahipliği yapılıyor. 2012 yılının bombası Gangnam Style olmuştu. Bu yıl ise ona taş çıkaracak bir video hazırlanmış.

Videoda kimler yok ki! ABD’nin ünlü sunucusu Jimmy Fallon, kocaman gözleriyle takıntılı kız arkadaşınız rolüne giren Laina, 2013’e damgasını vuran Rap yıldızı Macklemoore, YouTube’un en fazla takipçisine sahip oyun delisi Pewdiepie derken arka detaydaki isimleri bile kaçırabiliyorsunuz. Fon müziğinde ise 2013 yılında dinlediğimiz en bomba parçalar bulunuyor. Gangnam Style’ın yaratıcısı PSY’in Gentleman parçası, Daft Punk’ın uzun aradan sonra çıkan Random Access Memories albümünün hit parçası Get Lucky, fenomen haline gelen What does the Fox Says ve tabii ne zaman bitecek diye düşündüğümüz Harlem Shake, videonun altyapısını oluşturuyor.

Elbette burada sayamayacağım kadar ünlü YouTube simaları da bulunuyor. Birkaç tanesinden bahsetmek gerekirse Jenna Marbles, MisterEpicMann, Epic Rap Battle of History, Epic Meal Time ve dahası YouTube Rewind 2013 videosunda bulunuyor. Tanıdık isimler dışında milyonlarca kere izlenmiş videolara da göndermeler bulunuyor. Özellikle çığlık atan keçi videolarına gönderme olarak, sürü halinde video içerisinde dolaşan keçileri görmek baya güldürdü.

YouTube 2013 Rewind videosunu aşağıdaki bağlantımızdan izleyebilirsiniz. Oldukça eğleneceğinizin garantisini veriyoruz:

Technopat YouTube Kanalına Abone Olmak İçin Tıklayın

2013 Türkiye YouTube’da neleri dinledi, parlayan yıldızlar kimler oldu, neleri merak ettik, hangi dizileri izledik öğrenmek için YouTube Rewind Türkiye kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Technopat YouTube Kanalı’na abone olun, en yeni video incelemeleri ve rehberleri kaçırmayın! Tıklayın…