Çözüldü Moderatör tarafından gelen mesaj

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Aşağıda paylaşmış olduğum ekran alıntısı hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. Zira bir konu açmama rağmen böyle bir uyarı aldım. Açtığım konuda da hiç noktalama yanlışı yok. (Ya da ben göremedim.) İlgilenirseniz sevinirim.

QyqYCbv.jpg

Konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın. Uygun bir konu başlığı bulamadım.

İlgili Konunuz: https://www.technopat.net/sosyal/konu/alacağım-bilgisayara-kasa-psu-ve-soğutucu-Önerisi.57764/
İlgili Mesajınız:
Arkadaşlar bu hafta sonu veya haftaya hafta sonu bir araya getirdiğim bazı parçaları almayı düşünüyorum. Render ve oyun amaçlı olacak bu PC. Ama kasa , PSU ve soğutucu konusunda yardımınıza ihtiyacım var. Ayrıca bu parçalar uyumlu mu ? Bunu da söylerseniz teşekkür ederim. Bütçem 500 TL kadar. İlk başta soğutucu olmasa da olur.
QvsFMDp.jpg

Olması Gereken Şekli:
Arkadaşlar bu hafta sonu veya haftaya hafta sonu bir araya getirdiğim bazı parçaları almayı düşünüyorum. Render ve oyun amaçlı olacak bu bilgisayar. Ama kasa, PSU ve soğutucu konusunda yardımınıza ihtiyacım var. Ayrıca bu parçalar uyumlu mu? Bunu da söylerseniz teşekkür ederim. Bütçem 500 TL kadar. İlk başta soğutucu olmasa da olur.

QvsFMDp.jpg

Ayrıca mesajınız uyarı ceza almıştır, ceza değil. Meraklanmayın. Murat Bey gidecek mesajı kontrol etmeyi unutmuş. O kadar. :)

İyi Sosyaller...

Öncelikle ilgilendiğiniz için çok çok sağolun. Eksiklerimi kapatmak her zaman önceliğim olmuştur.
Yanlışımı yine göremedim nedense :( . Bende bir sorun var galiba.
Konu açarken ve yazdığım yorumlarda dikkat ettiğim şeyler bunlar :
1. Cümleye büyük harfle başlamak
2. Kısaltmaları büyük harfle yazmak.
3. ''.'' ve '','' den sonra boşluk bırakmak
Bunlar dışında dikkat etmem gerek bir husus var mı ?

İnternet biraz yavaş da kusura bakmayın @SypeR . Hatalarımı gördüm. İlgilendiğinizden ötürü teşekkürler.

Ne demek, bu bizim görevimiz. Ayrıca fark etmediyseniz de sorun değil. :) Hatanızı fark ettiğinize göre konuyu kapatıyorum.

İyi Sosyaller...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı