Çözüldü Hitman Absolution açılmama sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ghostnet

Kilopat
Selam arkadaşlar,

Dün bir arkadaşım bana Hitman Absolution oynadığını en iyi FPS oyunu olduğunu söyledi:) O zaman hayatında hiç oyun oynamamışsın diyecektim ki oyunun videolarında bile gerçekten haz almaya başladım ve ben de bunu oynamalıyım dedim. Skidrow'un cracklemiş olduğu oyunu indirdim. (MediaGet'ten) Crack yapılıydı. Oyunu açmak için bastığımda hiçbir tepki göremedim, sanki basmamışım gibi görev yöneticisinde bile bir işlem görüntülenemiyordu. Sonra internetten biraz araştırdım ve söylenen her şeyi yaptım. :(

Yaptıklarım:

• Steam üzerinden oyunu açtım
  • Uyumluluk sorumlarını denedim ve xp sp3 denedim. (Uyumluluktaki bütün sistemleri denedim)
  • Yönetici olarak çalıştırdım.
  • 2 farklı crack denedim.
  • Virüs tarama programını kapattım
  • Windows Defender' i tamamen etkisiz hale getirdim.
  • 3 kere baştan kurdum.
  • Ekran kartı driver'ı güncel.
  • DX11 kurulu.
  • C' ye kur veya D'ye kur.
  • Küçük tm yazısı falan da yok. :(

Bunları ne yaptıysam da bir etki olmadı. Şimdi de tıklıyorum bazen tepki vermiyor bazen de çalışmayı durdurdu hatasını veriyor ne yapmalıyım?

Bu arada İŞLETİM sistemim Win 8 32 bit.

Benim Sistemim:
_ Gigabyte GA-EP35C-DS3R
_ Kingston (2X2) DDR3 4GB Ram (Bellek)
_ Sapphire HD 7770
_ Zalman Z5 (3 tane 140 mm fanlı)
_ 500 GB HDD
_ İnte Core 2 E7200 2.4Ghz İşlemci
_ Asus DVD Recorder
_ CX600M CORSAIR Power
_ Kare eski plazma Phılıps Monütor

Cevaplarınızı bekliyorum:(
Not: Oyunu indirdiğimde oyun Rusça kurulum yaptı ve ben launcer' dan Türkçeye çevirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük ya da saatlik yapıyorlardır belki üst seviye oyunlara. Denk gelse öyle alırdım ben hemen hem Tomb Raider hem Hitman vb. oyunları.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı