Çözüldü Piranha bussines 7 tablet brick oldu (sanırım)

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DOT.EXE

Hectopat
Merhaba arkadaşlar kenarda köşede duran ve üst komşumdan internet i çekmemi sağlayan tabletim in işlemci hızını 1.2 ghz e çıkartırken tablet bir anda reset attı ve sadece android logosu gözüküyor. Ben de ne yapacağımı bilmediğimden dolayı yardım bekliyorum. Bilgisi olan arkadaşlarımızın konuya bakmasını rica ederim. Tablet root luydu ve bu arada konu dışı olacak ama bilgisayarım modemi görmüyor eğer bu sorun çözülürse tablet e hiç ihtiyacım kalmıyacak.

Açılışta işlemciyi OC ederken çakılıyor olabilir. Cihaza ROM atın derim. Olmadı Fabrika ayarlarına sıfırlayın.
Teşekkür ederim ama sorun şu tablet hiç açılmıyor sadece başlangıçta çıkan android işaretçiği çıkıyor o ekranda da takılı kalıyor ve tablet download moda almak için ilk önceden LiveSuit diye bir program gerekiyormuş ama bende onu yüklememiştim.

Download moduna almak ya da kurtarma moduna girmek için tabletin açılması şart değil. Garantisi varsa servise gönderin.
Maalesef garantisi yok.

Download moduna almak ya da kurtarma moduna girmek için tabletin açılması şart değil. Garantisi varsa servise gönderin.
Sorun çözüldü tableti 1 hafta kenara koydum ondan sonra şarj edince şarj sembolü çıktı ardından da açtım sorunsuz çalışıyor.

Şajı bitince sıfırlanmıştır ;)

Laptop umu 4.5 senedir kullanmaktayım. Masa üstünden daha fazla masada kaldı diyebilirim :D bataryası 10 20 dakika sürdü aniden kapandı panikledim bataryayı çıkar tak et. Basıyorum bir şey çıkıyor kapanıyor sonra lamba bile yanmama ya başladı bir baktım fiş takılı değilmiş ...

Bu anı geldi aklıma ( gereksiz bir anı paylaşımı oldu ama :D fişi takıp çalışınca rahatlamıştım :) )

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı