Kasa montajım nasıl olmuş?

Daha fazla  
İlk pc toplayışım hava sirkülasyonu nasıl olur? Çok mu çorba olmuş?
Biliyorum cpu fanı abartılı olmuş ama tanıdık sayesinde ucuza getirince insan takıyor yani :D
Bu arada yönetici arkadaşlar resmin boyutunu düşürdüğümüz bir site vardı o siteyi yollarlarsa resmi küçültüp konuyu düzeltirim.

24q3i4z.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa topladığın düşünülünce iyi olmuş. Genel olarak pek iyi olmamış ama :D. Kasanın kablo düzenlemek için girişleri vardır muhtemelen. Sistemi bir kaç kere sök tak. Kablo düzenleme yap. Böyle bir soğutucuyla etkisi büyük olur muhtemelen.

Çalışıyorsa sorun yok. :D Ancak kullandığın Haf 912 kasada kablo yönetimi desteği var. Bu desteği kullanarak bir kere daha montaj yaparsan inan bana kasanın içi ferahlar.

Güzel olmuş kablo yönetimine dikkat et birde fotoğraftan tam anlayamadım bana da öyle geliyor olabilir fakat ekran kartında sarkma mı var acaba onu bi kontrol etsen iyi olur pci ex çıkışına zarar verebilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı