İninal Kart Nasıl Aktif Edilir

En az 25TL olması lazım, 10TL yükleyemiyorsun. Para yükleme işlemi 25-50-100 diye gidiyor yanlış hatırlamıyorsam ve her işlemden sonra ekstra 2TL alıyorlar.

Para yükleme 25 TL den başlıyor ve 25'er artıyor. Fakat bir yüklemede en fazla 300 TL yükleyebilirsiniz. Sadece Migros mağazalarında yükleme yaparsanız 2 TL para yükleme ücreti kesiliyor. PTTMatiklerde ise yükleme yapmak ücretsiz.

Özür dilerim, Technopat Sosyal'de henüz yeni olduğum için yeni konu açma kısmını bilmiyorum. Bu yüzden ininal kartla ilgili gördüğüm ilk konuya bodozlama olarak dalıyorum. :D Geçen gün aldığım karta PTT Matikten para yükleyemiyorum. Sebebini bilmediğim bir şekilde kartı takıp para yatırma tuşuna basınca, 3 4 saniye sonra bankamatik kartı tekrar bana veriyor ve lütfen kartınızı geri alınız uyarısı veriyor. Sorunun çözümünü bilen bir kişi beni aydınlatabilir mi bu konuda. Şimdiden teşekkürler. :D

Güncelleme: Kartı ininal hesabıma tanımlattım, ininal hesabıma girip kartlarım sekmesine girince kart orda görünüyor.

Özür dilerim, Technopat Sosyal'de henüz yeni olduğum için yeni konu açma kısmını bilmiyorum. Bu yüzden ininal kartla ilgili gördüğüm ilk konuya bodozlama olarak dalıyorum. :D Geçen gün aldığım karta PTT Matikten para yükleyemiyorum. Sebebini bilmediğim bir şekilde kartı takıp para yatırma tuşuna basınca, 3 4 saniye sonra bankamatik kartı tekrar bana veriyor ve lütfen kartınızı geri alınız uyarısı veriyor. Sorunun çözümünü bilen bir kişi beni aydınlatabilir mi bu konuda. Şimdiden teşekkürler. :D

Güncelleme: Kartı ininal hesabıma tanımlattım, ininal hesabıma girip kartlarım sekmesine girince kart orda görünüyor.
Kardeş bir de ing bank atm'den dene.

Kardeş bir de ing bank atm'den dene.
Kartla ilgili bir sorun yoktur heralde değil mi? Bugün vaktim olmadığı için sadece PTT Matikten yüklemeye çalıştım. Neyse yarın deneyeceğim, cevap için teşekkürler.
Bir de şunu diyeyim bugün yabancı bir siteden alışveriş yapmaya çalışırken site hata verdi. Dolar kuruyla yapmaya çalışmıştım alışverişi ve yaklaşık olarak 6.7 TL tutmaktaydı. Kartımda ise 7TL bakiye görünüyor.

Merhaba! 2 hafta önce PTT'den ininal kart satın aldım.5 tl kartın fiyatı bide satın alırken içine 10 tl yükleme şartmış.Neyse toplam 15 tl verdim.Aktifleştirmek için sitesine girdiğimde doğum yılı 2004'ten başlıyordu.Ben 15 Nisan 2005 doğumluyum.12 yaşıma girmeme daha 6-7 ay var.Nolur yardım edin!Bi çözümü yok mu???:cry:

Merhaba! 2 hafta önce PTT'den ininal kart satın aldım.5 tl kartın fiyatı bide satın alırken içine 10 tl yükleme şartmış.Neyse toplam 15 tl verdim.Aktifleştirmek için sitesine girdiğimde doğum yılı 2004'ten başlıyordu.Ben 15 Nisan 2005 doğumluyum.12 yaşıma girmeme daha 6-7 ay var.Nolur yardım edin!Bi çözümü yok mu???:cry:
Ailen adına gir. Baban annen falan hayattaysa TC olarak onları ver. Telefonu ise kendi numaranı gir. Ben olsam böyle yaparım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı