İpad Air, ASUS t100, Samsung note 10.1 2014?

Alper ÜZÜM

Hectopat
Daha fazla  
Sunum hazırlayacağım, oyun ve internette sıkıntısız çalışan 1100 tl ye kadar tablet arıyorum. Bunların haricinde tavsiyede alabilirim. Gönlüm Asus T100den yana.

T100TA en iyi seçim olacaktır. Diğer modellere bakma bile. Hele sunumlarla işin varsa iPad kesinlikle alma. T100TA'nın içinde orijinal Office de mevcut. İstediğin her şeyi yapar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

T100TA kağıt üzerinde mükemmel gibi dursa da mutlaka kullanmadan alma. Bana aşırı yavaş gelmişti pek sunum hazırlanabilecek bir alete de benzemiyor. Mutlaka bir mağazaya git kullan ondan sonra kararını ver bana çok ağır çalışan bir tablet gibi geldi. Tablet olarak kullanmak istiyorsan da iPad Air bence ideal. Oyun ve internette gezinti işini iPad ile çok rahat yaparsın. Apple Fan'ı hiç değilim ama tablet olarak bence çok daha kaliteli stabil. Yeni çıkmış olan Galaxy Tab S 10.5'i de araştır derim o da fena durmuyor.

Mağazalardaki ürünler ağır, yavaş çalışabilir. Sürekli kurcalanıyor. Telefonlar için de aynı durum söz konusu. Sunum deniliyorsa iPad kesinlikle alınmamalı.

200 tl iPad klavyesine ve 20 tl de Keynote yazılımına verdiğiniz zaman en güzel sunum hazırlama tableti olabilir iPad ama tabi ki windows rahatlığını vermez.

Olmuyor ne yapılırsa yapılsın. Denedim. İçine doğru düzgün bir şey atılmıyor. Evde atıl vaziyette duruyor. Onun yerine T100TA olmasını tercih ederdim elimde. Özellikle bu amaç için istemeseydi iPad olabilirdi ancak bu amaç için önermiyorum.

Samsung Galaxy Tab S 10,5 tablete mutlaka bakmalısın. Geniş, parlak bir ekranı olduğu için kolaylıkla sunum hazırlayabilirsin. Üstelik ekranda farklı uygulamaları aynı anda kullanma imkanın olduğu için sunum hazırlarken işine yarar diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı