İzmir Cast Ajans

DeadFalcon

Hectopat
Daha fazla  
Kolay gelsin sayın Technopat üyeleri,
Beni 2 gün önce İzmir Cast Ajans'dan çağırdılar. Pazar günü gelin diye. Oysa ki ta 3 ay önce laf olsun diye başvurmuştum. Bazı yerlerde 50 TL gibi bir ücret istiyorlar ve sizi kandırıyorlar veya fotoğraf çekimi yapıp öyle bırakıyorlar diye okumuştum. Bununla ilgili bilen birileri bana yardım ederse sevinirim...

Yardım edecek yok mu :tırnak:

Son düzenleyen: Moderatör:
Atalarımızın bir lafı vardır bilirmisin. Tecavüz kaçınılmazsa zevk almayı bileceksin, belkide gerçek olup seni zirveye taşıyacak. Birşeylerden korkup kaçarsan başarının anahtarını bulamazsın. Hayat hiçbirimiz için adil değil lakin korkularımızla yüzleşmeden, başarılı olup olmayacağımızı nerden bilebilirizki onun için çekimlere git.

Bu tür "Cast Ajans"ların büyük kısmı sahte. Bir arkadaşım bana sormuştu bir kurcalayayım dedim. Sitesine bakıyorsun "Kanal XYZ"ye meşhur bilmemne dizisine aktörleri aktrisleri biz seçtik gönderdik diyorlar. Arkadaşın sorduğu ajansı merak ettim, o kanaldaki arkadaşı aradım ve öğrendim ki tamamen yalan. Eşeledim, siteleri, sayfaları, referansları, her şeyleri sahte. Kiraladıkları ofis bile yeni tutulmuş. Sonuçta iyi araştırın, soruşturun, yalnız gitmeyin, önünüze konanları öyle atlayıp imzalamayın.

Bu tür "Cast Ajans"ların büyük kısmı sahte. Bir arkadaşım bana sormuştu bir kurcalayayım dedim. Sitesine bakıyorsun "Kanal XYZ"ye meşhur bilmemne dizisine aktörleri aktrisleri biz seçtik gönderdik diyorlar. Arkadaşın sorduğu ajansı merak ettim, o kanaldaki arkadaşı aradım ve öğrendim ki tamamen yalan. Eşeledim, siteleri, sayfaları, referansları, her şeyleri sahte. Kiraladıkları ofis bile yeni tutulmuş. Sonuçta iyi araştırın, soruşturun, yalnız gitmeyin, önünüze konanları öyle atlayıp imzalamayın.
merhaba öncelikle ali abi ben başvurdum istanbul cast ajansa bana geri döndüler sms ile 8 kişiden 4 kişi seçicez 8 kişide sende varsın diye kayıt için 200 tl istediler tamam dedim ertesi gün araştırdım dolandırılmış birsürü insan gördüm ve vazgeçtiğimi söyledim bana seni dava edicez dediler ve engellediler sizce dava hakları varmı 1 gün oyalamışım güya onların işini engellemişim ondan

Hayır sadece bir telefon görüşmesi yaptık, o kadar. Başka bir şey olmadı. Çok teşekkürler Ali abi.
Rica ederim, seni korkutmaya çalışıp bahane üretip para isterlerse de verme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı