Şirketin İnternetini Kullanmalı Mıyım?

Setheleh

Kilopat
Daha fazla  
Bir firma da staj görüyorum bilgisayar başındayım ve ben de neden oyun indirmeyeyim ki diyerek 10 - 15 gün önce ps3 - pc oyun indirmeye başladım. Hatta akşamları işten çıkarken bile torrenti acık bırakıyorum. Sizce bu internet limitliyse bana ne olur? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda 60 gb rahat indirdim kotayı aşmışsa kaç bin tl gelir acaba?
Benim şirkete bunu yapmamamın nedeni çok adaletsiz bir maaş veriyor olması.

Şirketin internetini sömürüyorsun, geceleri bilgisayarı açık bırakıyorsun ve adaletsiz maaş diyorsun ?
İnternet limitli falan değildir, kotayı geçersen hız düşer ve bunu zaten fark ederler.
Düşüncesizce bir iş yapıyorsun.

Şahsen bizim buradaki holdinglerde, staj için başvurduğum yerlerde kahveni kaç dakikada içtiğini ölçüp, senin performansını hesaplayan herifler var.
Gel de orada açık bırak bilgisayarı Torrent için :) Adamın burnundan getirirler burnundan :)

Haklısın abi ama ben kendi maaşım üzerinden değerlendirmiyorum depoda çalışanlar için söylüyorum.
Bana 500 TL para veriyorlar iş yapmıyorum ama depoda zorunlu akşama kadar çalışıp 800-850 maaş vermek nedir?

Haklısın abi ama ben kendi maaşım üzerinden değerlendirmiyorum depoda çalışanlar için söylüyorum.
Bana 500 TL para veriyorlar iş yapmıyorum ama depoda zorunlu akşama kadar çalışıp 800-850 maaş vermek nedir?
Staj görüyorum diyorsun güzel kardeşim, benim sevgilim de bir yerde staj görüyordu zorunlu olarak 120 tl maaş veriyorlardı, onuda geçtim çeşmeye gittim yaz başında iş için bir bar ile anlaştım adını vermeyeyim, 1050 tl ye öğleden sonra 4 ten, sabah 4 e çalıştım üstelik izin yoktu ve daha gece başlamadan baya yoruluyordun. Sen staj yapıyorum diyorsun 500 tl'yi beğenmiyorsun.

Her neyse konuya gelince bir şey olmaz. Sınırsız internet kullanmayan kalmadı. Hele ki iş yeri kesinlikle sınırsızdır, bir şey de olmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı