1.000-1.600 TL Arasında Telefon Önerisi

• Sony Xperia Z2'yi 2. el 1600 TL
  • Sony Xperia Z1 2. el 1400 TL
  • LG G2 sıfır 1500 TL (pek önermem ama işini görür)
  • Samsung Galaxy S4 Active sıfır 1100 TL (sistem özellikleri çok iyi değil ama su geçirmez ve tasarımıda güzel)
NOT: Samsung Galaxy S4 önermem hatta LG G2'den bile az öneriyorum çok sorun çıkartır.

• iPhone 5 sıfır 1500 TL
  • Lumia 1530 2.el 1500 TL
  • Lumia 1020 2.el 1000 TL
  • Samsung Galaxy Note 3 sıfır 1800 TL daha düşüğünü bulabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen tasarımı beğenmiyorum LG G serisinin. Onun dışında gereksinim tuşları saf android tuşlar. Düzenleme hiç yok.
Bende tasarımını çok beğeniyorum aksine. Çerçeveyi sonuna kadar kullanmışlar kaba bir görünüm yok. Performansına diyecek yok. Fiyatı makul bu özelliklere. Kullanan sever.

Bende tasarımını çok beğeniyorum aksine. Çerçeveyi sonuna kadar kullanmışlar kaba bir görünüm yok. Performansına diyecek yok. Fiyatı makul bu özelliklere. Kullanan sever.
Aksine bende çerçevenin sonuna kadar kullanımını sevmedim :) Siz Z2 kullanıcısı değilmiydiniz yoksa karıştırıyor muyum ?

Hayır ben G2 kullanıyorum. Z2 bana biraz kaba geliyor. Tasarımı güzel ama çerçeveyi sonuna kadar kullanmaları benim çok hoşuma gitti. Kişiden kişiye değişir tabi zevkler tartışılmaz. :D Zaten Z2'yi de rüyamda görürüm anca. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı