1000 TL Sistem Önerisi

1Thus

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba oyun için bilgisayar toplayacağım. Yardımcı olursanız harika olur.
7/24 pc de takılıyorum, yani çok ısınıyor ve oyun çok oynuyorum. Ona göre bir toplama yapmamda yardımcı olur musunuz?
Bütçem 800 ve 1000 arası monitör var yani almama gerek yok.

Alacağım sistemlerin tek bi site üzerinden olması daha iyi olur ( hepsi burada veya vatan tercihimdir) Yardımlarınız için teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata iyi performans gösterecek sistemler arıyorum. Oynayacağım oyunlar sunlar zaten: Knight Online , LoL gibi fazla yüksek oyunlar oynamıyorum. Oynayamam da zaten. Yardımcı olursanız harika olacak ya :(

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye Gayet güzel bir sistem toplamışsın.
:( Ekran kartı gibi birkaç şey eksik.
A10 HD 7850K'nın içerisinde çok güzel R7 ekrankartı vardır ve performansı düşük bütçeliler için oldukça makuldur. Mümkün mertebe 2. el parça alma. Bozulduğu zaman garantisi yoksa elinde patlar.
deyzin74'ün topladığı sistemin oyun performansı.
Battlefield 4
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
WatchDogs
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Assassin's Creed IV

Yanlış analama kardeşim ama o sistem 5 para etmez. Çok üzülürsünüz alırsanız. Yukarıda arkadaş size 10 numara bir APU sistem toplamış. Bence onu alın derim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı