1500 TL Grafik İçin Laptop Önerisi

Faruk Dursun

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
İyi günler şu an nakit olarak 1.500 liram bulunmaktadır. Kullandığım HP notebook'um çok eskimiş ve arıza vermeye başlamış durumda ekran kartı chipi yandı. 1 aydır araştırıyorum fakat karar vermiş durumda değilim burada benden dağa iyi anlayan arkadaşlardan yerdim istiyorum gözünüzde olan 1.500 lira bütçeyi aşmayacak notebook önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ekran kartı 64 bit ve bundan üstün olanlar da var işlemci ve bellek olarak şuan aklımdaki Samsng ATIV Book
NP355V5C-S0BTR veya Lenova G510. Tavsiyen için teşekkür ederim. :))

Merhaba.
İyi günler şu an nakit olarak 1.500 liram bulunmaktadır. Kullandığım HP notebook'um çok eskimiş ve arıza vermeye başlamış durumda ekran kartı chipi yandı. 1 aydır araştırıyorum fakat karar vermiş durumda değilim burada benden dağa iyi anlayan arkadaşlardan yerdim istiyorum gözünüzde olan 1.500 lira bütçeyi aşmayacak notebook önerisi olan var mı?

Lenovo Z510 59-413191 Notebook Fiyatı : 1.545,80 TL Lenovo Notebook > Lenovo

Arkadaş dönüp dolaşım ekran kartı kötü modelleri seçiyor. Grafik için istiyor laptobu bir de. Önerdiklerine bakınca Z510 daha iyi ancak önerdiğim X500LN ondan da iyidir. Daha iyi bilen arkadaşlardan yardım istiyordu ilk mesajında. Kendi tercihi. Kafasına göre hareket edebilip çöp modelleri alabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı