Asus X550LN-XO007D veya Lenovo Ideapad Z510 59-413188 ?

Zasha95

Hectopat
Daha fazla  
Oncelıkle meraba. Alıcagım leptop ıcın son olarak ıkısı arasında kaldım. Yorumlarınız beklıyorum. Bunlara ıstınaden baska onerınız varsa max 2000 tl onerebılırsenız sevınırım.

Asus X550LN-XO007D >>> Ekran kartı ıyı ama ıslemcı dusunduruyor.

Lenovo Ideapad Z510 59-413188 >>>> Bunda da tam tersı. Ekran kartı bı sıkıntı olabılır mı?

Yorumlarınız beklıyorum, tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo' da GT 740M ekran kartı var Asus' da ise GT 840M var. Her iki ekran kartıda 64 bit olmasına rağmen orta sınıf bir oyun bilgisayarına göre güzel performans sağlayaktır Gt 740M kullanan biri olarak. İşlemci yönünden Lenovo daha iyi olduğu için oyunlarda katkısı iyi olacaktır. Tercihini Lenovo yapmalısın.

Neye göre Asus' u tercih ederdin. Gönlüne göre mi? Ekran kartlarının verdiği performans aynı. İşlemci olarak Asus' da ultrabook işlemcisi var. Lenovo işlemcisi daha güçlü.

Kusura bakmayın iyi bayramlar sizede :)
Yani bende U serısı olmasından dolayı cekınıyorum. Asus tabıkı kalıtelı ancak lenovanın ıslemcısıde tartısılmaz. Sanırsam pıyasada 2000 TL'ye en uygun ıkı cıhaz bunlar.

Receb abi de Asusu öneriyor. ;)

uploadfromtaptalk1406543096591.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı