2400 TL'ye oyun için bilgisayar

Vezir-i Azam

Hectopat
Daha fazla  
Konuyu araştırdım. Benim isteğime göre sistem bulamadım. Verebileceğim en fazla 2500TL dir.
Watch dogs ve Bf4 gibi oyunlarda high de sorunsuz açan bir sistem istiyorum.

• 2500Tl lik bir sistem watch dogs ultra da açar mı?
  • İntel ve Nvidia tercihimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
MONSTER® ABRA A5 V2.1.1 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA Bunu alabilirsin. Bu fiyata gerçekten çok iyi bir laptop. GTX 860 Watch Dogs'ı ultrada muhtemelen kasmadan oynayamazsın fakat high-medium karışık(high ağırlıklı) hiç kasmadan oynarsın. Bununla ilgili ayrıntılı bilgiyi bu Watch Dogs Benchmarked - NotebookCheck.net Reviews siteden bakabilirsin. Sitenin güvenilirliği ile ilgili bir bilgim yok. Ama sonuçlar aşağı yukarı bunun gibi olacaktır. Battlefield 4'ü ise her şey ultra-high karışık (ultra ağırlıklı) kasmadan oynarsın.

MONSTER® ABRA A5 V2.1.1 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA Bunu alabilirsin. Bu fiyata gerçekten çok iyi bir laptop. GTX 860 Watch Dogs'ı ultrada muhtemelen kasmadan oynayamazsın fakat high-medium karışık(high ağırlıklı) hiç kasmadan oynarsın. Bununla ilgili ayrıntılı bilgiyi bu Watch Dogs Benchmarked - NotebookCheck.net Reviews siteden bakabilirsin. Sitenin güvenilirliği ile ilgili bir bilgim yok. Ama sonuçlar aşağı yukarı bunun gibi olacaktır. Battlefield 4'ü ise her şey ultra-high karışık (ultra ağırlıklı) kasmadan oynarsın.

4 yıl sonra mac almayı planlıyorum şimdilik kullanabileceğim beni 4 yıl götürebilecek pc arıyorum. Bu laptop ısınma sorunu olmadan 4 yıl götürebilecek mi?

Isınma sorunu hakkında bir bilgim yok fakat GTX 860 gibi bir ekran kartını bu fiyata Monster'den başka bir yerde bulamazsın. Ayrıca ilerki dönemlerde 200 TL daha toplayıp SSD takarsan süper bir bilgisayar olur. Bu fiyata gerçekten bulamazsın. Ayrıca MAC'in bu özelliklere denk bir bilgisayarı çok pahalı olur. MAC'in laptopları çok pahalı oluyor.4GB ramli versiyonuna 6.000 TL'ye rastlamıştım. Akıl karı değil. Tek avantajı çözünürlükleri yüksek.

4 yıl sonra mac almayı planlıyorum şimdilik kullanabileceğim beni 4 yıl götürebilecek pc arıyorum. Bu laptop ısınma sorunu olmadan 4 yıl götürebilecek mi?
Monster notebook yakın zaman içinde ya v2.1.1 ya da 2.1'in ısınma hakkında videosunu çekecek diye biliyorum onu izle sonra karar ver.

Watch dogs oyunun da ortalama CPU:85 GPU:90 dereceyi görmüş

Mobil kullanım önceliğin değilse hiç gerek yok o cihaza. Çok daha iyi bir sistem toplayabilirsin 2500 TL'ye. Neredeyse her marka nın Laptop'unu kullandım. Kimi si çok ısınıyordu, kimi si daha çok. Isınmayan Laptop görmedim henüz.

Mobil kullanım önceliğin değilse hiç gerek yok o cihaza. Çok daha iyi bir sistem toplayabilirsin 2500 TL'ye. Neredeyse her marka nın Laptop'unu kullandım. Kimi si çok ısınıyordu, kimi si daha çok. Isınmayan Laptop görmedim henüz.
Aklında bir sistem varsa yazar mısın? Ben lenovo kullanıyorum şu an masaüstü bilgisayar gibi sürekli şarjda hep kobloyla leptop kullanmaktansa masaüstü kullanmak daha iyi

2500 TL'ye bir çok altarnatif sunabilirim Masa üstü bilgisayar için gayet güzel bir rakam fakat girmek istemiyorum. Ne alacağını biraz da kendin belirlemen daha sağlık lı olur. Örneğin ben AMD öneririm biri çıkar bence İntel al der, başkası başka bir şey söyler. Zaten sistem toplarken esas alacağın 3 parça vardır Anakart, Ekran kartı, İşlemci. Bunları sağlık lı belirledikten sonra gerisi çok ta önemli değil. Ben 1 Tb HDD öneririm ama sana 2 lazım dır. Ben bir kasa öneririm beğeniyorum dur ama sen beğenmez sin falan filan gibi. Fakat İntel işlemci + Amd ekran kartı derim ben o bütçe için gerisi sana kalmış en doğrusunu araştırarak kendin karar verebilirsin diyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı