i7 4770k ve Gtx 660 sistem BF4 Ultra Oynatabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Win10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben yeni bir bilgisayar alacağım ama tabi bu sistem güncel oyunları oynatabilecek kadar iyi mi bilmiyorum tek istediğim bu sistem güncel oyunları ultra ya da daha doğrusu maximum ayarlarda oynatabilecek mi?

Sistemim:

• Intel i7 4770k 3.5 GHz Overclock ile 3.9 GHz
  • NVIDIA GeForce GTX 660 4 GB
  • 16 GB RAM
  • 2 TB'lik HDD

Tek korkum: acaba ekran kartım Battlefield 4 gibi oyunlarda ultra ayarlarda oynatabilecek mi?

Herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem dengesiz olmuş. Sistemi ne için kullanacaksınız ?

Pek anlamam ama high-ultra arası bir değerde oynatır diye düşünüyorum (1920x1080).

Tam olarak bir Gamer-PC almak istiyorum bütçe 1500 TL GTX 660 ile pek yeni nesil güncel oyunları maximum ayarlarda oynatamam mı? Yani en korktuğum şeyde bu...

4 GB 660 gereksiz olur. GB değeri önemli değil. Onun yerine GTX 770 alırsanız ultra ayarlarda sorunsuzca oynarsınız. Ek olarak 8 GB RAM yeterli. 16 kullanamayacağınız kadar fazla ve son olarak da GTX 660 ultra ayarda sıkıntı çıkarır. Oynayamazsınız.

Nvidia GTX 760 JetStream diye bir ekran kartı var olabilir mi?

Palit marka olmalı. Bulaşmayın derim. Ama Asus, Msi gibi markaların GTX 760'ı ultra-high karışımı oynatır. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ancak imkanınız varsa 770 alın, sizi daha uzun süreler götürecektir.

Su anda bakiyorum ama benim bütceme göre tek bir billgisayar var o da ayni sistem sadece gtx 760 var

BF4 için AMD ekran kartı tercih edebilirsiniz. Örneğin, R9 270 ve 270X gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı