5250 TL'ye sistem tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Arald

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 5250 tl civarı bir bütçem var ve bütçeyi azcık aşabiliriz. Kendim bir sistem topladım, bu sisteme önerebileceğiniz parça var mı? Ekran, klavye falan dahil değil, full kasa toplayacağım.
Fikirlerinizi bekliyorum.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçeye GTX 780 veya R9 290 dan daha düşük kartlar hakaret olur :D.

Ekran kartını Ti yap ayrıca poseidon custom water cooling için yani kendin borularla sıvı soğutma yapabilmen için başka bi özelldiği yok öyle kendi kendine sıvı soğutmalı değil işine yaramaz ayrıca 500gb ssd oyun bilgisayarı için fazla gereksiz para bana kalırsa 240-256gb rahatlıkla yetecektir.
Benim topladığım:VATAN BİLGİSAYAR - Türkiye'nin Teknoloji Hiperstore'u

O zaman ssd den kısıp GTX 780 Ti alsam iyi olur mu peki?

İnsanları yanlış yönlendirmeyiniz Gtx 760 var ve I7 4770k. Benim topladığım sistemde I7 4790k ve Gtx 780 Ti var kesinlikle o sistemi almayın.

Ben kimseyi yönlendirmedim. Kesinlikle alın veya almayın da demedim Sadece aynı fiyat olduğunu söyledim. Saygılar...

O zaman ssd den kısıp GTX 780 Ti alsam iyi olur mu peki?

İşlemci olarak İ7 4790k daha iyidir :Core i7 4790K Soket 1150 4.4GHz 8MB Cache 22nm İşlemci - Vatan Bilgisayar

Ekran kartı olarak Bunu alırsan çok çok daha rahat edersin: Asus Gtx770 Directcu 2 Gddr5 4Gb 256Bit Nvidia Geforce Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Bana soracak olursan, biraz daha bekle. Nvidia GTX 980-970 önümüzdeki aylarda raflarda olur büyük ihtimal. Almışken yenisini al bence.

O.C. yapılmayacaksa önerdiğiniz işlemci güzel. Ancak 5250TL'lik bütçeye Gtx 780Ti rahat rahat sığdırılabilir.

Bu fiyata GTX 770 şaka gibi olmuş cidden. Yukarıda belirtildiği gibi SSD'den kısıp GTX 780 veya 780 Ti modellerine yönelin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı