750-1000 TL Arası Monitör Önerisi

Koray__

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi forumlar,
Genellikle film izlemek ve oyun oynamak için (LoL), monitör almak istiyorum. Piyasada genellikle IPS panel monitörler var. Hem önerilerinizi almak istiyorum hem de birkaç soru sormak istiyorum.

IPS panel 27" monitör kullanan arkadaşlar da bir nebze yardımcı olabilirlerse sevinirim.

5ms tepki süresinde ghosting olayı nasıl? Çok mu, az mı? Oyun oynarken ya da film izlerken görüntüde titremeler oluyor mu? Rahatsız edici mi? Bunlar hakkında biraz bilgi verebilirseniz sevinirim.

Aklımda olan modellere gelirsek de:
27İnch AOC i2757FM,
ASUS 27inch MX279H,
PHILIPS 27 inch 278C4QHSN

Bu modelleri kullanan arkadaşlar da bir şeyler yazarsa ne mutlu bana :) İyi akşamlar, forumdan cevap veremeyen arkadaşlar https://www.facebook.com/HH740 buradan da mesaj atabilirler. Teşekkürler.

4k düşünmüyorsan 27 çok gereksiz lol için ms ve hz sürelerini de katarsak işin içine VG248QE veya G2460P diyorum. Oyun için seni bir adım öne taşıyacak ve ıps panellere çok yakın bir görüntü alacaksınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı