A4 Tech BLOODY V7 İncelemesi

Merhaba Arkadaşlar;
Mouse dün aldım bugüne kısmet oldu kutuyu açmak. Fazla vakit geçiremediğim için mouse ile fazla tecrübelerimi yazamayacağım. Mouse elime tam oturuyor diye G300 yerine bunu aldım. %30 fırsat oldu dolarda biraz düştü diye alalım dedik. Resimlerle baş başa bırakıyorum sizi.

Kutunun Ön Yüzü:

iJoJbaI.jpg

Kutunun arka yüzü:

9MruptW.jpg

Kutunun ön kapağı açılmış hali:

hvOonly.jpg

Kutudan çıkardıktan sonra:

yWKfNXf.jpg

Kutu içeriğine geçelim artık.

p2INZ5a.jpg

Fare hariç kutu içeriği:

94YnZty.jpg

Kaygan ayakların yedekleri ve konulduğu kutu:

AUGs6PI.jpg

Göz temizleme bezi(alt tarafındaki optik gözün temizlemek için):

iuYdlEP.jpg

Yanında verilen yapışkanlar:

y2AOKN2.jpg

İndirme link kartı: (Çince)

cacxPDm.jpg

İngilizce:

VTUUtmh.jpg

Kullanım kılavuzu (Türklerin işine yaramaz):

WHBFRhw.jpg

İçeriği geçelim ve farenin görünüşüne bakalım.

oJsICxq.jpg

USB kablo:

6O2qdNh.jpg

NeO3H8B.jpg

MG7Klq7.jpg

xBzO0uu.jpg

jWIxucD.jpg

CBEdUBk.jpg

2ors2RD.jpg

Tyc7mEI.jpg

CPmkzz5.jpg

Birazda kendi programını inceleyelim.

Qm7qjlh.jpg

Bölümden CORE 1-CORE 2-CORE 3-CORE 4 arasında geçiş yapabiliriz. CORE 3/4 ücretli ama 1000 atışlık deneme sürümü verilmiş. Ben daha denemedim. CORE 2 FPS oyunları için fare üstünde 3 tane tuş var onlara özellik getiriyor. 1. tuş yani kırmızı ledli olan tek atış modu bütün şarjör bitene kadar ateş ediyor. 2. tuş ikili atış tuşu tek tuş ile ikili atar. 3. tuş üçlü atış tuşu tek tık ile üçlü atar.
1. Tuş aktif iken kırımızı led.
2. Tuş aktif iken yeşil led.
3. Tuş aktif iken turuncu led.

Button sekmesi:

EYuIpR8.jpg

Butonları buradan ayarlıyoruz makro yeri. CORE 1'de tüm tuşları ayarlıyoruz diğer 3 tuş dahil toplamda 5 tuş. CORE 2'de o 3 tuşa kendi özellikleri geliyor ve onlara görev atayamıyoruz. Kalan iki tuşa atıyoruz. Ben CPI değiştirme tuşu ile müzik durdurma tuşu atadım. CORE 3 ve CORE 4 bilmiyorum.

GUNS sekmesi:

c6HP6Jm.png

Tuşların ledlerin rengi ve ne yaptıkları yazıyor. Alt bölümde Sniper Rifle bölümü var burada sağ tuş etkin iken kaç CPI olduğunu ayarlıyoruz. Ben 600 diye ayarladım kendisi 400 diye ayarlamıştı.

SENSITIVITY sekmesi:

RznuAYU.png

Buradan CPI seviyesini ayarlıyoruz. En fazla 3200 oluyor. Tıklama tepkisi en fazla 18 oluyor. Fare bildirim oranı 125 Hz 250 Hz 500 Hz 1000 Hz diye gidiyor en yükseğini yaptım. :D

Farenin Artıları:
+Örgülü kablo
+Sağ el için tasarlanması
+Büyük elli biri olarak çok rahat kullanmam.
+Ledler çok güzel.
+El işaretinin yanıp sönmesi kırmızı led olarak.
+Terletme çok az yapıyor önemli derecede değil.

Eksikleri:
-Şuan sadece ücretli makro olayı.

İleride konu güncellenip puan verilecektir. Daha oyunlarda deneyemedim

Son düzenleme:
Daha detaylı inceleme yapmalısınız. Bu tam inceleme olmamış. Olsun. Sorun değil. Birdahaki sefer daha detaylı bir inceleme yaparsınız. Ben mouse alırsam G300 alıcam. Çünkü makro ayarı falan ücretsiz. V7'de makro ayarı için ekstra 20 dolar daha ödüyorsun. Genede hayırlı olsun.

Daha detaylı inceleme yapmalısınız. Bu tam inceleme olmamış. Olsun. Sorun değil. Birdahaki sefer daha detaylı bir inceleme yaparsınız. Ben mouse alırsam G300 alıcam. Çünkü makro ayarı falan ücretsiz. V7'de makro ayarı için ekstra 20 dolar daha ödüyorsun. Genede hayırlı olsun.

İlk inceleme konum bide fazla kullanamadım fareyi 1-2 ay sonra daha detaylı hala getiririm. Sağolun G300'de kaldı kafam ama elime küçük geliyordu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı