Asus GTX 660 Oyun Testleri | Dark Knight

Öncelikle test sistemini yazıyım:

Anakart: Gigabyte 990XA UD3
İşlemci: Amd FX-6100
Ekran Kartı: Asus GTX 660 DC II
Ram: Kingston HyperX Genesis 2x4 (8GB) 1600Mhz
Kasa: Cooler Master K-350 (600W)
HDD: Seagate 1TB 7200/Rpm

Uzun uğraşlarım sonunda pano oluşturma işini çözdüm ve testlerime başladım. İsteyenler için bu panyou nasıl hazırlıyacağınız konusuda açtım Oyunlar için benchmark grafiği hazırlama | Technopat Sosyal Testler Fraps ile kaydedildi. İstediğiniz bir oyun varsa testlere ekleyebilirim.

Kısa süre sonra elimdeki diğer oyunların testlerinide sizlerle paylaşacağım, iyi forumlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Test güzel. Bundan sonra resimleri İmgur'a yükleyin. Sizin yüklediğiniz servis resimleri bir süre sonra otomatik olarak siliyor diye biliyorum. Resimler silinirse ceza alabilirsiniz.
imgur: the simple image sharer

- - - Güncellendi - - -

Birde tabloyu nasıl yaptınız ? Bende HD 7790 ekrankartında test yapıcam.

Şahsen bu ekran kartından daha yükseğini bekliyordum. Fakat oyun içinde işlemcinizi sıkıştırabilir ani fps düşüşleri bu yüzden de olabilir yani hemen ekran kartını kötülememek gerek. :D Elinize sağlık güzel inceleme olmuş.

Test güzel. Bundan sonra resimleri İmgur'a yükleyin. Sizin yüklediğiniz servis resimleri bir süre sonra otomatik olarak siliyor diye biliyorum. Resimler silinirse ceza alabilirsiniz.
imgur: the simple image sharer

- - - Güncellendi - - -

Birde tabloyu nasıl yaptınız ? Bende HD 7790 ekrankartında test yapıcam.

Tablo için konu hazırlıyacağım zaten :) Sürekli kontrol edeceğim zaten konuyu, silindiğinde dediğiniz siteden güncellerim.

- - - Güncellendi - - -

Şahsen bu ekran kartından daha yükseğini bekliyordum. Fakat oyun içinde işlemcinizi sıkıştırabilir ani fps düşüşleri bu yüzden de olabilir yani hemen ekran kartını kötülememek gerek. :D Elinize sağlık güzel inceleme olmuş.

Evet bazen ben de, "acaba işlemci darboğazmı yapıyor" diye düşünmekten kendimi alamıyorum :D Kardeşim şu SMAA var ya, anasını ağlatıyor FPS'nin. Testlerde SMAAx8 yapıldı zaten :) Kapatınca en az 45'e kadar çıkıyor en az.

Emeğine sağlık. Artık GTX 660 alacak arkadaşlara bu konuyu gösteririz. :)

Emeğine sağlık. Artık GTX 660 alacak arkadaşlara bu konuyu gösteririz. :)

Teşekkür ederim :)

- - - Güncellendi - - -

Güzel test sonuçları. FX6100 sıkışma yapmaz rahat ol. Bu arada ben tablo için video yayınlamıştım ama sonu aniden geldiği için tam olarak düzenleme gibi bir şansım olmadı.

Hocam benim bir sorum daha olucak, imzanızda nasıl konu linkini eklediniz? Ben denediğimde, sanki tarayıcıdaki linki paylaşmışım gibi gözüküyor. Konulara cevap yazarken oluyor, fakat aynı şeyi imzamda denediğimde olmuyor.

Tebrik ederim. Gerçekten güzel olmuş nasıl yaptığınızı bize anlatırsanız sevinirim.

(500. mesajım :D )

Konuyu hazırlıcam hocam merak etmeyin :)

- - - Güncellendi - - -

Ben şimdi bu mesaja senin bu konunun linkini yazacağım. Onu metin başından başlayıp sonuna kadar kopyala. Linke sağ tıklayıp da kopyala yapma. Tamam ?

- - - Güncellendi - - -

Asus GTX 660 Oyun Testleri | Dark Knight

Teşekkürler sağolun :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı