ASUS VS24AHL Nereden Bulabilirim?

ncdtkrts

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Bu monitörü nerede bulabilirim? ASUS sitesinde var, fakat satışını TR'de bulamadım.
Görünüm ve özellikler güzel, teknik olarak sizlerde yorumlayabilirsiniz.

Not : Grafik tasarım ve genel kullanım içindir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus bazı modelleri Türkiye'ye satış yapmıyor. Eğer illa bu modeli istiyorsan Amazon - Ebay gibi sitelerden bakabilirsin. Bu modele benzer birçok modeli var zaten onları incelemeni de öneririm. (y) Bu modelin çok ayrıcalıklı özelliği yok. AOC monitörlerini kullandım grafik tasarımlarda ve gayet de tatmin edici ve daha ucuz. Kalitede tabiki Asus bir gömlek üstün olur ama sen bilirsin tabii ;)

Asus bazı modelleri Türkiye'ye satış yapmıyor. Eğer illa bu modeli istiyorsan Amazon - Ebay gibi sitelerden bakabilirsin. Bu modele benzer birçok modeli var zaten onları incelemeni de öneririm. (y) Bu modelin çok ayrıcalıklı özelliği yok. AOC monitörlerini kullandım grafik tasarımlarda ve gayet de tatmin edici ve daha ucuz. Kalitede tabiki Asus bir gömlek üstün olur ama sen bilirsin tabii ;)

Açıkcası birkaç gündür bakıyorum. Şimdiye kadar en beğendiğim monitör diyebilirim. Özellikle de pivot özelliği çok güzel.Tabi fiyatını bilemiyorum ama maksimum 700 lira düşünüyorum monitör için. Bu modelin satışı yok mu şimdi Türkiye'de yoksa yenimi gelecek acaba. Bu tür Pivot özelliği olan max 5ms başka hangi monitörleri önerirsiniz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı