Amd Athlon 64 X2 5000+ ve HD 5570 tabanlı PC'de yavaşlık sorunu

BigEvil

Kilopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 ay önce Windows 8.1 64Bit'i kurdum. İlk başlarda her şey güzel ama şimdi, bilgisayar inanılmaz kasmaya başladı. Yani nasıl diyeyim. Bir Google sayfası açıyor 2 dakika da anca açılıyor. Başlat menüsüne (Metro Arayüzü) aratma yapmak için bir şey yazdığımda yazı orada 30 saniye sonra çıkıyor, bir 30 saniyede dosyayı arıyor. Bulunca tıklıyorum 1 dakika'da oradan gitti. Ne yapayım ben ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özellikleri pek iyi değil. Ama dediğim gibi ilk zamanlar iyiydi.
  • Amd Athlon 64 X2 5000+
  • 2GB+1GB = 3GB DDR2 Ram
  • Sapphire HD5570
  • Segate 500gb 7200rpm
  • Asrock N68C-GS FX

Kurulu programlar;
Steam, Origin, Uplay, Fraps, Audacity, OBS, Adobe Photoshop, Sony Vegas Pro 13, Camtasia, Raidcall, CCleaner vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
3. parti yazılımdan bahsediyorum ben. Herhangi bir sisteme etki ettiğini gördüğünüz bir yazılım yüklediniz mi? Yükledikten sonra yavaşlama olan?

Görmedim. Gün geçtikçe bu lanet oluyor. C'ye sağ tıklayıp özelliklere bastım 10 dakikadır sayfa açılmadı. Düşünün yani. Çok kötü bi durum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı