Bilgisayar ım kapanıyor

amohilo17

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler bana gercektende bilgisayardan iyi anlayan birisi yardim edebilirmi sistemim önceden sorunsuz çalışıyordu sonra anakartim yandı yeni gigabyte-ga-m56s-s3 anakart takildi adam sıfır takiyorum dedi kutu falan vermedi birde bi ramimi aldi 1 gb lık 150 tl verdim bilgisayar calisiyordu sonra 2-3 ay sonra ekran karti aldım bilgisayara taktım 230 watt boost marka power subyli vardi ekran kartı da amd r7 250 ddr3 2gb 128 bit dedim bu psu bunu tasimaz gittim 300 watt everest 4900 aldım hepsini bilgisayara monte ettim bilgisayar 10-15 dakika oyuna giriyorum bilgisayar sanki elektriğini kesip tekrar takmış gibi oluyo sonra eski ekran kartini taktım oda nvadia gt220 1gb 64 bit sorun hala devam ediyor 2-3 saat oyuna giriyorum pat diye kapaniyor bu arada islemcim amd athlon X2 64 3800+ 1.9 ghz birisi bana yardim etsin
vYqX56.jpg

güncel

-Bilgisayar çok ısınıp kapatıyor kendisini (ısı değerlerini kontrol ettin mi?)
-PSU kaldırmıyor (Voltaj değerlerini kontrol ettin mi?)
-PSU da bir ağırza var
-Ana kartta bir ağırza var

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı