Amd FX-8350 ve R9 280X BF4 oynatır mı ?

İyi PC mi ?

• Oy verenlerin toplamı
    10
Aslinda 255TL'lik bir dusus yasanir. Sectigin islemci sogutucu cok pahali. Cooler master hyper 212 evo al. Oradan 85 lira kar elde edeceksin. Kasa da fazla. Zalman Z3 plus kasa + Corsair VS 650W al. Yaklasik 170TL'lik kar elde edeceksin. Toplam kar 255TL olacak.
Ekran kartina yatirim yap ve GTX770 al. Monitoru de ASUS VN247H al.

Aslinda 200TL'lik bir dusus yasanir. Sectigin islemci sogutucu cok pahali. Cooler master hyper 212 evo al. Oradan 85 lira kar elde edeceksin. Kasa da fazla. Zalman Z3 plus kasa + Corsair VS 650W al. Yaklasik 170TL'lik kar elde edeceksin. Toplam kar 255TL olacak.

Soğutucuyu bilerek yüksek seçtim. Amd işlemci yüksek watt yediği için işi sağlama aldım. Bu yüzden 750 wattlık bir kasa seçtim. İleride ekran kartı değişimi olsa sorun çıkmasın diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslinda 255TL'lik bir dusus yasanir. Sectigin islemci sogutucu cok pahali. Cooler master hyper 212 evo al. Oradan 85 lira kar elde edeceksin. Kasa da fazla. Zalman Z3 plus kasa + Corsair VS 650W al. Yaklasik 170TL'lik kar elde edeceksin. Toplam kar 255TL olacak.
255 TL arttırıp yatırım olarak R9 280x'ten GTX770'e mi terfi edecek? Madem yatırım yapacak R9 290 pcs+ alsında yaptığına deysin.

Artacak olan 255TL'yi direk ekran kartina da yatirabilir. Bu sayede R9 290 PCS+ yolu gozukur.

soğutucuyu bilerek yüksek seçtim amd işlemci yüksek watt yediği için işi sağlama aldım bu yüzden 750 wattlık bir kasa seçtim ileride ekran kartı değişimi olsa sorun çıkmasın diye
Ee, o zaman 120TL'lik hyper 212 evo isini iyi yapmiyor mu diyorsun? Dedigim gibi yap. Yatirimi tamamiyle ekran kartina yatir ve R9 290 PCS+ al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı