GT 630M ile her oyunu oynar mıyım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

chinny25

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Arkadaşlar,

Aşağıda özellikleri bulunan leptopu 950,00 TL alıyorum. Sizce her oyunu oynar mıyım? Takılmadan..

CASPER
  • İNTEL İ7 3630QM 2.40 TORBO BOOST 3.40 GHZ
  • 8 GB DDR3 RAM
  • İNVİDİA GT GEFORCE 630M
  • HDD 750 GB TOSHİBA

ŞUAN EVDE:
  • HP İNTEL CORE 3.NESİL İ5
  • 8 GB RAM
  • AMD READON HD 7670 M
  • 320 HDD Var.

Bu leptopumu satıp alacağım..

Bilgisi olanlar paylaşabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper olduğundan dolayı ısınma sorunu ve FPS düşüşü yaşayacaksın. Birçok oyunu oynarsın ama dediğim gibi ısınma sorunu canını çok sıkar ileride.

Casper olduğundan dolayı ısınma sorunu ve FPS düşüşü yaşayacaksın. Birçok oyunu oynarsın ama dediğim gibi ısınma sorunu canını çok sıkar ileride.
Peki benim leptoptan Hp den özelliklerini yazdım. Ondan bu özellikli casper e geçmek mantıklı mı?

Hiç mantıklı değil. Zaten sende HD 7670 M var. GT 630M çok da farklı değil. Geçeceksen en az GT 740M'e veya üstüne geçmen lazım.

Hiç mantıklı değil. Zaten sende HD 7670 M var. GT 630M çok da farklı değil. Geçeceksen en az GT 740M'e veya üstüne geçmen lazım.
Recep bey, Bendeki i5 Hp casper ise i7 3. Nesil bu ayırt edici değil mi sizce.. Bir de amd' nin sorunları cok , nvidia iyi olacaktır diye düşünmüştüm.

Casper dışında da Vatan'ın %30 indirimleri ile başka bir leptop alabilirsiniz. Şu anda kullandığım Casper'dan yazıyorum. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı