Cod mw 2 5 saniyelik takılmalar

erenacer

Kilopat
Arkadaslar oyun akıcı oynuyorum ama sonra 5 saniye takılıyor sistem özellikleri şunlar;
İ3 2.40 ghz.
2 gb ram.
Ekran kartı Nvida geforce 9500 1 gb.
Böyle yapması normal mi low da oynuyorum cozunurluk 1024 yaptım ayrıca.

Sistem ısınıyor olabilir. Aida64 programı ile oyundayken sıcaklıkları kontrol edin. ScreenShot paylaşın. Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin. Oyununuz orjinal mi ?

Ekran kartı eski olabilir. Fakat o oyunu oynatamayacak bir kart değildir. Aynı kartı ben de kullanıyorum. Gayet memnunum. Call Of Duty Black Ops 2'yi 30-40 FPS arası sorunsuz bitirmiştim.

Şimdi sistem ısınıyor oyunu netten ındırdım acaba crack felanmı sorun var.
Exe bozuk dıye hata verdı oynadıgım bolumlerı sildi her sey güncel yonetıcı olarak ac felan yazıyo nette.

Power fanımda sorun var arkasına vurunca donuyo bazen kendı duruyo vurunca tekrar donuyo anlamadım valla.

Sistemin ısındığını nerden biliyorsunuz ? Yukarıda belirttiğim program ile oyundayken kontrol edin. Oyunda sorun olabilir, sonuçta korsan oyun. PSU fanını yağlayın. Sistemi ilk açtığınızda ''tarrr'' diye ses çıkarıyor mu ? Fan arızalıysa sistemi o şekilde kullanmayın. Donanıma zarar verme ihtimaliniz var.

Evet cıkartıyor ses ayrıca bazen power dugmesıne dokundugumda pc acılmıyor fan 1 kere donup duruyor.
Kasanın arkasındakı power dugmesını bı kac kere kapatıp acınca düzeliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı