Core i5 4440 ve B85-G43 Sistem toplama

• Konuyu başlatan aalper
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B
A

aalper

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Ben sıfır'dan bir bilgisayar toplatıcam. İşletim sistemini Windows 8 Single Language 64 bit yapıcam ama bu sistem pro'ya benziyo mudur? İyi midir sizce ? Almalı mıyım?

Sistemim budur:

SEAGATE
3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk

LOGITECH
MK120 DESKTOP

GSKILL
8GB (2x4GB) Sniper DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram

COOLER MASTER
RC-K380 600W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

AOC
21.5" E2250Swdnk GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR

MSI
B85-G43 Intel B85 Soket 1150 DDR3 1600MHz SATA 3.0 USB 3.0 HDMI&DVI Anakart

INTEL
Core i5 4440 Soket 1150 3.1GHz 6MB Cache 22nm İşlemci

ASUS
GTX650Ti Boost DirectCUII O.C GDDR5 2GB 192Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kartı

Gayet güzel bir sistem olmuş. Şimdiden hayırlı olsun. Bütçenin ne kadar olduğunu yazmamışsın ama daha güzel bir ekran kartı alabilirsin. Ya da SSD dahi alabilirsin. İşletim sistemini 8.1'e güncelleştirdikten sonra bana bana yersin :D

Paranı ve nerede ne için kullanacağını, özendiğin hususları belirt ki uygun yorum yapılabilsin. O işletim sistemi sadece hazır kurulu bilgisayar alanlara satılır, yani sen satın alamazsın. Bütçenin düşük olduğunu varsayarsak forumdaki Windows 8 indirme bağlantılarından faydalanarak en azından bir süre ücretsiz kullanma imkanın olabilir. Bu sayede diğer parçaları yükseltme şansın doğar, örneğin ekran kartı (GTX 760).

Gayet güzel bir sistem olmuş. Şimdiden hayırlı olsun. Bütçenin ne kadar olduğunu yazmamışsın ama daha güzel bir ekran kartı alabilirsin. Ya da SSD dahi alabilirsin. İşletim sistemini 8.1'e güncelleştirdikten sonra bana bana yersin :D

Aklıma bu geldi :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklıma bu geldi :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben direk Windows 8'i gördüm :D
Battlefield 4'ü High ayarlarda 'GTX770' ile akıcı bir şekilde oynarsın.

- - - Güncellendi - - -

amd sistem istemiyorum ama intel'den şaşmam aslında i3 yapıp asus gtx760 alırsam nasıl olur ?
İ3 yaparsan oynayamazsın, haberin olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
amd sistem istemiyorum ama intel'den şaşmam aslında i3 yapıp asus gtx760 alırsam nasıl olur ?

GTX 760 ve o seviyelerde bir ekran kartı alman şart! Ben listendeki monitörü görmedim :) İşin içinde monitörde olunca birde AMD işlemci istemiyorken benim hesabım tutmayabilir. Bi küçük liste yaparım bende merak ettim ne tutar acaba.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı