Crysis 3 CryEngine hatası

BlackBurn81

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Crysis 3'ü indirdim. En başta oyun açılmıyordu crack yaptım düzeldi. Sonra oyuna girdim ve campaign yazan yere bastım girdim. En baştaki görevi seçtim. Açılmadan önce öğreticiyi yapmak ister misin diye sordu bende evet dedim. Bölüm yüklenmeye başladığında 4-5 saniye sonra bu hatayı veriyor:

ekp6Yq.jpg

Sonra çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Başka bir sorunum ise oyunda herhangi bir menüye giriyorum fakat alttan geri sekmesine basıyorum olmuyor. Klavyedeki tuşları da denedim fakat çalışmıyor girdiğim yerde kalıyorum. Bu sorunu nasıl düzelteceğim?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar internette benim sorunumun aynısını yaşayan biri çekmiş belki video işinize yarar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısınız fakat şu an durumum yok. Eğer sorunun çözümü yoksa şimdiden para biriktirmeye başlayacağım.

Oyunu tekrar indirin. Başka bir sağlayıcıdan. Atıyorum 3DM Sürümü ise Reloaded deneyin. Bunun gibi yani. Daha sonra Update 1.3 Reloaded uygulayıp içindeki crack dosyasını atıp oyuna girin.

Update yaptım oyun hiç açılmadı. Oyunu dediğiniz gibi başka yerden indireceğim. Eğer oda olmazsa son çare para biriktirip oyunu alacağım. Yardımlarınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı