Crysis 3 CryEngine hatası

'Aksiyon / First Person Shooter' bölümünde BlackBurn81 tarafından 24 Şubat 2014 tarihinde başlatılan konu.

1.  
    BlackBurn81

BlackBurn81 Centipat

Beğenileri:
    72
    Merhaba arkadaşlar. Ben Crysis 3'ü indirdim. En başta oyun açılmıyordu crack yaptım düzeldi. Sonra oyuna girdim ve campaign yazan yere bastım girdim. En baştaki görevi seçtim. Açılmadan önce öğreticiyi yapmak ister misin diye sordu bende evet dedim. Bölüm yüklenmeye başladığında 4-5 saniye sonra bu hatayı veriyor:

Sonra çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Başka bir sorunum ise oyunda herhangi bir menüye giriyorum fakat alttan geri sekmesine basıyorum olmuyor. Klavyedeki tuşları da denedim fakat çalışmıyor girdiğim yerde kalıyorum. Bu sorunu nasıl düzelteceğim?

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar internette benim sorunumun aynısını yaşayan biri çekmiş belki video işinize yarar.

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Mart 2014
  2.  
    Baykan

Baykan Centipat Cezalı

Beğenileri:
    53
    Yer:
    Ankara
    Korsan kullanmak yerine 23TL'ye düşmüştü bir zaman. Hem böyle dertlerdende kurtulurdun.
    Son düzenleyen: Moderatör: 25 Şubat 2014
  3.  
    BlackBurn81

BlackBurn81 Centipat

Beğenileri:
    72
    Haklısınız fakat şu an durumum yok. Eğer sorunun çözümü yoksa şimdiden para biriktirmeye başlayacağım.
  4.  
    SypeR

SypeR Süper Moderatör Süper Moderatör

Beğenileri:
    1.564
    Yer:
    Sakarya
    Oyunu tekrar indirin. Başka bir sağlayıcıdan. Atıyorum 3DM Sürümü ise Reloaded deneyin. Bunun gibi yani. Daha sonra Update 1.3 Reloaded uygulayıp içindeki crack dosyasını atıp oyuna girin.
  5.  
    BlackBurn81

BlackBurn81 Centipat

Beğenileri:
    72
    Update yaptım oyun hiç açılmadı. Oyunu dediğiniz gibi başka yerden indireceğim. Eğer oda olmazsa son çare para biriktirip oyunu alacağım. Yardımlarınız için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş