CS:GO Anlık FPS Düşmesi

KaanTum

Hectopat
Arkadaşlar uzun bir süredir oyunu normal olarak oynuyordum fakat dün bir sorunla karşılaştım. El başladıktan sonra Base'den çıkarken(genellikle) FPS 300 ise 280'e, 60' a sabitliyorum 50'ye, 120'ye sabitliyorum 110'a düşüyor. Bu da anlık donmaya neden oluyor ve beni rahatsız ediyor. İşin garibi büyük çatışmalar bomba efektleri vs. gibi şeylerde değil sadece belirttiğim durumda oluyor. Aynı zamanda ESC tuşuna bastığımda 1 anlık oyun donuyor ve menü geç açılıyor. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Emin misin ? Dizüstü bilgisayarımda oynarken 40 50 FPS arası oynuyorum ve ESC'ye basınca yada koşarken anlık takılma olmuyor.

Emin misin ? Dizüstü bilgisayarımda oynarken 40 50 FPS arası oynuyorum ve ESC'ye basınca yada koşarken anlık takılma olmuyor.
Bende de takılma oluyor ve 40-50 FPS ile oynuyorum. 750Ti performans videosunu izlersen görürsün ayrıca R9 295x2 performans videosunu da izlersen anlarsın bazı optimizasyon sorunları var :)

Kardeş senin sisteminde hiç bir sıkıntı yok bende süper bir sistemle aynı sıkıntıları yaşıyorum. Bazılarıysa akıcı bir şekilde oynuyor çözemedim mevzuyu. Update bekleyeceğiz artık :).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı