CS: GO da skin yapiyorum ama workshopa yüklüyemiyorum

Ali Doyan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba
CS: GO da skin yapiyorum ama workshopa yüklüyemiyorum her şeyi yapiyorum gondere basiyorum ama hiç bir şey olmuyor lütfen yardim
(Konuyu nereye açacağımı bilemedim)

Son düzenleme:
Şimdi abi ben tam olarak ne dediğini anlayamadım ama baştan geçeyim biraz sana. Galiba vtf edit le vtf formatı na geçirdiğin resimleri silaha geçirebiliyorsun. Şimdi silaha geçirdikten sonra yani tamam bu oldu dedikten sonra göndere basmayacaksın ilk başta. Kaydet demen lazım. Sen kaydet dediğinde silahı .txt dosyası olarak bir yere kaydedecek. Düzgün bi yere kaydet dosyayı bir daha bulman gerekecek. Sen kaydettikten sonra göndere bas sonra workshopdan çık. Oyundan çık. Cs go sdk diye bir program indirmesi gerek. Eğer indirmediyse araçlar kısmında bulabilirsin. Sdk programını açtıysan karşına çıkan menüde workshop item publisher'a bas. Orada silah bilgilerini silahının resmini falan isteyecek. Onları halledersin de işin zor olanı senin vtf olarak çevirdiğin resmi 2048x2048 çözünürlüğünde targa dosyası yapmalısın. Sana bunun içinde yardımcı olacağım. Ben ilk başlarda targa dosyası formatı na çevirmiştim ama çözünürlük başıma çok dert oldu. Neyse sen silahın desenini 2048x2048 targa yapman için gereken program (yada yapmana yarar sağlayan benim çok işime yaradı) XnView (Buradan indirebilirsin :XnView İndir - Gezginler ) Programı indirdikten sonra ilk başta yukarıdaki editten çözünürlüğü 2048x2048 yap sonra targa formatı na geçir. (targa dediğim şu .tga dosyaları) Evet resmini 2048x2048 boyutuna çevirip targa yaptıktan sonra tekrar sdk ya yani sliah bilgilerine dön. Ha bu arada yaptığın targa dosyasını bulabileceğin biryere kaydet. Sdk menüsünde bilgileri ve resmi koy. Workbench .txt yazan yere hatırladıysan ilk başta oyundayken sana kaydettirdiğim txt dosyası neredeyse onu koy. Source image yani namı değer beni aylardır uğraştıran tga yıysa bulabileceğin yani kaydettiğin yerde göster yani ekle oraya. Son olarak silaha desen olarak geçirdiğin vtf en nerdeyse onuda vtf diyen yere koy ve publish de. Açılan kutucuğa i understand yaz ve silahını atölyen de görüntüle:)

Sorunu cözdüm yardimin için teşşekkürler :D

Dosya Ekleri

• workshop1.jpg
    workshop1.jpg
    150,1 KB · Görüntüleme: 758
  • workshop2.jpg
    workshop2.jpg
    192,3 KB · Görüntüleme: 1.507
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı