DayZ alınır mı?

Eğer sisteminiz güçlüyse almanızı öneririm. Ancak düşük sistemlere kesinlikle önermiyorum. Bir de oynayan arkadaş çevreniz varsa oyun zevkini katlanacaktır.

Şu an almalısın ama sıkılacaksın, üzülme. İleride araçlar filan gelince daha güzel olacak. En son çadır filan geldi, itemleri içine koyabiliyoruz.
Bende ileride fiyatının yükseliceğini düşündüğümden aldım. Gerçi steam'im bozuk bakamıyorum, 30 Dolara almıştım. 47 saat oynadım ve şimdi araçları bekliyorum :)
Arkadaş olunca zevk 2 ye katlanıyor bunu söylemeliyim.

Şu an almalısın ama sıkılacaksın, üzülme. İleride araçlar filan gelince daha güzel olacak. En son çadır filan geldi, itemleri içine koyabiliyoruz.
Bende ileride fiyatının yükseliceğini düşündüğümden aldım. Gerçi steam'im bozuk bakamıyorum, 30 Dolara almıştım. 47 saat oynadım ve şimdi araçları bekliyorum :)
Arkadaş olunca zevk 2 ye katlanıyor bunu söylemeliyim.
Evet şuan 30 dolar ve ilerde fiyatı artacakmış. Şu hali ile oyuna bayılıyorum. İlerde çok daha güzel olcak dediğiniz gibi.

İleride fiyatı artacak falan hepsi şehir efsanesi. Oyun bildiğiniz crakli oyun. Her tarafta bu var. (Oyunun bulunduğu hesabımı sattım güncelleme almış olabilir. :D Çok uzun süredir girmiyorum.)

Oyun eğlenceli ve geleceği olan bir oyun. Biraz geç güncelleniyor; ama er geç olması gereken noktaya gelecek.

Biz arkadaşla birlikte aldık, aldıktan 1 gün sonra da bir takıma girdik ve gerçekten çok felaket sarıyor insanı, tavsiye ederim. Eğer alırsan haberim olsun sende gelirsin takıma. Asıl öyle keyfi çıkıyor. Ayrıca kasmayı kafaya takma ben bir ara arkadaşımın pentium dual core işlemcili 4670 ekran kartlı sisteminde oynamıştım.

Geri
Yukarı