DPC_WATCHDOG_VİOLATİON

mhmdunlu

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Öncelikle herkesin Ramazan bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Konuma gelecek olursak : Windows 8 Single language lisanslı kullanıcıyım. Bilgisayarı açtım. Masaüstüne geldiğinde fare ve klavye kilitlendi ve mavi ekran verdi : DPC_WATCHDOG_VIOLATION

Tekrar kapanıp açıldığında ise bu raporu verdi :

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    81,7 KB · Görüntüleme: 247
Son düzenleyen: Moderatör:
Hamachi kaldır. Nvidia ve intel ekran kartını sil. DDU ile temizlik yap. İntel ekran kartını güncelle. Nvidia ekran kartın var onu güncelle. Realtek güncelle. Bluetooth sürücüsünü güncelle.

Hamachi kaldır. Sanırım Ekran Nvidia ve intel ekran kartını sil. DDU ile temizlik yap. İntel ekran kartını güncelle. Nvidia ekran kartın var onu güncelle. Realtek güncelle. Bluetooth sürücüsünü güncelle.

Teşekkür ederim. 2.cümleyi tam anlayamadım. Intel'i mi sileyimi Nvidiayı mı ?

İntel ve Nvidia görüntü sürücülerinin ikisini de denetim masasından silin. Sonra bununla İntel Nvidia'dan kalan kalıntıları temizleyin. Display Driver Uninstaller (DDU) 12.9.8.2
İlk olarak güncel İntel sürücünü, sonra da Nvidia sürücüsünü kurun.
Driver bulma programı kullanmayın bu arada.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı