HD5450'ye 220W PSU yeter mi?

250 watt PSU ile bu ekran kartını kullanıyorum, PSU yeterli olacaktır diye tahmin ediyorum.
İşe yaramaz demeyin, ben bu ekran kartı ile GTA 4'ü orta ayarlarda oynadım :D Ayrıca AC Revelations, Most Wanted 2 (low) oyunlarını da oynamışlığım vardır. 4 yıldır çekmediğim çile kalmadı, pek tavsiye etmiyorum. Bütçeyi arttırıp daha iyisini alabilirsiniz :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar watt düşük, kullandığım bilgisayar Casper Neo. Yani çok kötü. Güç kaynağını değiştiririm ama böyle bilgisayara bu zahmete girmek istemiyorum. Bir de nasıl değiştiririm diye düşünüyorum.

Toplama değil yani PC. O zaman üreticinin PC'leri değişik olabiliyor, resim atarsan bakılabilir ama ekran kartını değiştirmediğin sürece gerek yok, işini görür.

Arkadaşlar ben şu anlık arıyorum, böyle bir ekran kartı şu anlık işimi görsün yeter. Çünkü Youtube'de video açıyorum bazen ekran halleniyor. Ekran kartı yok sorun orada. İşlemci Intel Pentium 2.6 GHz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı