Ekran kartımı yeni sistem mi ?

Rigor

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum.
Aklım çok karışık ekran kartı alıp yola devam mı etmeli yoksa hepsini birden satıp yeni sistem mi toplamalıyım ?

Sistemim
Amd athelon II X4 640p 3.00ghz
4Gb ram 1333mhz
Asus M4A78LT M T LE
HD5670 ekran kartı
Psu 400w asus ama gerçek 350w

Sistemim bu şekilde bütçem 400tl görüldüğü gibi psu düşük popüler olan ekran kartlarına göre yani hem psu hem ekran kartı alıcam 400tl ye sizce ne yapmalıyım ?Ne önerirsiniz ?

Yeni sistem toplayalım derseniz bu elimdeki sistemi satıp üzerine 400tl koyup toplamak zorundayım.
Yardımlarınızı bekliyorum.

HD7790 nasıl karttır ?Darboğaz olur mu ve psu önerirmisiniz ram da alıcam tabiki ama ilk ekran kartı psu halledeyim.

ekrankartında GB önemli değildir. GB sadece kullanacağın monitör için geçerli. Yani ne kadar monitör kullanırsan alacağın ekrankartının belleği artar. 1 GB modelini 4 monitöre bağlıyabiliyorsun. HD 7850 ile aralarında çok fark yok.

Youtubedan bakabilirsin. 7790 ile 7850 arasında 10-12 fps fark var. Sistemin 7850 ile darbogaz yapmaz diye düşünüyorum. 1 gb yeterli ikisi için de.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı