HD 7870 Ekran Kartında Dalgalanma Var

eren3004

Hectopat
Arkadaşlar ekran kartım Asus HD 7870 güncel driver yüklediğim halde oturum açılırken dalgalanma oluyor, başka bi problemi yok neden bu dalgalanma olur?

Arkadaşlar cevaplayacak kimse yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının hangi girişini kullanıyorsunuz VGA yani mavi renkli olan ise veya DVI girişine dönüştürücü ile takılı ise onsuz takın ya HDMI yada DVI girişini direk takın HD7870 kartlarında genel problem bu: dalgalanma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dalgalanma problemi monitorun yada guç kaynağindan da olabilir. Ayni karti ben kullaniyorum amd fx 6100 ile herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Daha once benim 7850 de de oluyordu dalgalanma, monitoru değiştirdim duzelmedi kartta problem varmiş alti ay kullandiktan sonra iade edip 7870 aldim ve gayette memnunum.

Benim r9 270 de de oluyordu aynı sorun. Vga kablosu kullanıyorsun büyük bir ihtimal. Uyduruk bir bilgisayarcıya 10 tl ye dvı kablosu bulabilirsin sorunun çözülür.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı