Fazla Konu Açılması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OE06

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Neden bu kadar fazla başlık açtın, yöneticiler olarak farklı bir olay mı deniyorsunuz ? :D:ROFL::ROFL:.

baslık.png

@MF

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet benimde çok ilgimi çekti. Mikail soruyor Recep Baltaş cevaplıyor. Sanki Technopat'ın reklamı yapılıyor internette.

Level dergisine mail ile sorulan sorular. Başkaları da yaşayabilir diye kayıt altına alıyorlar.

Evet benimde çok ilgimi çekti. Mikail soruyor Recep Baltaş cevaplıyor. Sanki Technopat'ın reklamı yapılıyor internette.

Ben anlamıyorum soru sorulup cevap verilmesinin sitenin internette reklamının yapılması ile ne alaksı var. Yani nasıl bir bağ kurdunuz ben onu anlayamadım. Spam yapmıyoruz, başkasının sitesine bize gelin demiyoruz. Soru var, cevabı var.

Gerçekten bıktırdı artık şu yorumlarınız. Bilmediğiniz konularda sürekli moderasyona, yönetime yüklenmeniz benim bile şalterlerimi attırmaya başladı.

Kadın galerisi yapmak ya da futbol tartışması arttırmak gerekiyor sanırım bu tür şikayetleri olan kullanıcılar için. Fazla teknoloji içeriğinden, soru cevaplardan ve bilgi paylaşılmasından rahatsız oluyorlar. Türkiye'de en çok ziyaret edilen ilk 250 site içerisinde yer alıyoruz konumuzdan sapmadan, bu da tabii ki bazı insanları rahatsız edebilir; özellikle Technopat için ne kadar emek harcandığını görmezden gelenler için. 1.000.000 Konu daha açacağız, yazı ekleyeceğiz, görsel paylaşacağız, video yükleyeceğiz arkadaşlar; "Reklam yapıyorlar" yorumları için de Technopat tişörtü yaptırıp giyip öyle dolaşacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı