FIFA 12 sakat oyuncuyu Reserve slotuna taşıma

JacksParrow

Hectopat
Daha fazla  
Fifa 12 oynuyorum ve oyuncularım sık sık sakatlanıyor. Takım yönetimi Squad ayarından yedeklerdeki sakatlanmış oyuncuyu reserve slotuna nasıl taşırım? :( Bunu yapamadığım için Sıradaki maça gidince "You do not have enough match-fit players deyip" 3-0 kaybetmemi istiyor. :( Lütfen yardım. Sakatlanmış oyuncuyu nasıl yedeklerden reservler bölümüne alacağım. :(

Fifa 12 oynuyorum ve oyuncularım sık sık sakatlanıyor. Takım yönetimi Squad ayarından yedeklerdeki sakatlanmış oyuncuyu reserve slotuna nasıl taşırım? :( Bunu yapamadığım için Sıradaki maça gidince "You do not have enough match-fit players deyip" 3-0 kaybetmemi istiyor. :( Lütfen yardım. Sakatlanmış oyuncuyu nasıl yedeklerden reservler bölümüne alacağım. :(

Offline kariyer modunda mı oluyor bu?

Nasıl 11'e alırken enter tuşu ile alınıyorsa yedeğin yedeğine de öyle alınıyor. Reserve bölümündeki 2 oyuncu da sakatsa o yüzden sıkıntı oluyor olabilir. 1-2 transfer yapıp da deneyin bir de.

Daha onceki maclarda 5 yedekle rahatlıkla cıkabiliyordum sımdı kaleciyle birlikte 6 yedek var ama hala yetersiz diyor su sakat oyuncuyu rezerve tasıyıp orda bırakmak istiyorum ama enter tusu ile asagıya goturdugumde oyncuyu bırakmak istediğimde sakat olan diger oyuncu ile degiştirmemi istiyor yani reserve slotuna direk olarak bırakmıyor değişim yapıyor:S Yedeklerden tamamen nasıl kaldırıcam

Neyse 4-5 maç üst üste hükmen 3-0 kaybedip :( ilerlemek zorunda kaldım suan rezerv slotuna 3 adet sakatlıgı olmayan oyuncularım geldi ve düzeldi.

Boş slota atılamıyor maalesef. Mevcut oyuncular da sakat olduğundan böyle bir sıkıntı olmuş. Transfer döneminde 2-3 oyuncu alın yaşamazsınız böyle sorun. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı