Çözüldü Fifa 15 Demo Çalışmayı Durdurdu Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tulpar59

Kilopat
Yer
Trakya
Daha fazla  
Sistemim:
  • AMD FX 6300
  • 4 GB RAM
  • Sapphire HD 7850 2 GB 256 Bit
  • Windows 8.1 güncel.
  • Net frameler güncel
  • Vc Redistler güncel

Hatayı çözmek için forumdaki benzer konulara baktım sonuç değişmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.
Teamviewer ile de yardımcı olabilirsiniz. Yeter ki çözülsün. Oyunun full sürümü çıkacak yakında. Bir haftadır bu sorunlar yüzünden demoyu deneme fırsatım olmadı.

Ordaki konuya bakmıştım C diskine belgelerim klasör açtım olmadı. Ayrıca Net Framelerden 4.5.2 yi kurdum sonuç değişmedi. Çoğu kişi çözmüş bende neden olmuyor anlamadım. Bir yerde hata falan da yapmadım.

Windows olay görüntüleyicisinden hatanın tamamı:

Kod:
Hatalı uygulama adı: fifa15_demo.exe, sürüm: 1.0.0.0, zaman damgası: 0x53fe954a
Hatalı modül adı: fifa15_demo.exe, sürüm: 1.0.0.0, zaman damgası: 0x53fe954a
Özel durum kodu: 0xc0000005
Hata uzaklığı 0x00000000036b877b
Hatalı işlem kimliği: 0xbc8
Uygulama başlangıç zamanı: 0x01cfd055cbf1afe6
Hatalı uygulama yolu: C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 15 DEMO\fifa15_demo.exe
Hatalı modül yolu: C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 15 DEMO\fifa15_demo.exe
Rapor kimliği: 0d75994a-3c49-11e4-8254-d43d7eeacdaa
Hatalı paket tam adı:
Hatalı paketle ilgili uygulama kimliği:

Selam, biraz önce ben de denemek için oyunu Origin üzerinden indirdim ve şu an oynuyorum sorun yok, çözüm olarak oyunu tekrar kur ve farklı bir diske kurmayı deneyebilirsin.

Yeni hard disk almıştım. 3 ayrı diske böldüm . Windows 8.1 pro kurdum.

Boş olan diske taşıdım oyunu yine aynı hatayı veriyor?

Ben de dil seçimi yaptıktan sonra oyunu kapatıyordu. Origin'den çıkış yapıp FIFA 15'i yönetici olarak çalıştır yapınca oyun açıldı. Ayrıca Windows kullanıcı adını Türkçe karakter olmasın, Windows media playerı baştan yükleyin gibi öneriler de var çeşitli forumlarda.

Yönetici olarak denemiştim olmadı. Windows özelliklerinden media player açık ve kapalı denedim olmadı . Peki media playeri nasıl silip kurarız ?

Origin'den logout yapın, programı görev yöneticisinden de kapattığınıza emin olun sonra FIFA 15'i yönetici olarak çalıştır yapın, çalıştırması gerekir. Tabi dil seçiminden sonra atıyorsa. Başka bir hatadan ötürü atıyorsa çözümünü bilmiyorum. 2 bilgisayarda bu şekilde çalıştırabildim ben. Windows özelliklerden Media Player'i açıp kapatınca otomatik olarak kuruyor Windows Media Player'ı ekstra bir şey gerek yok diye biliyorum.

Rica ederim. Umarım çalıştırabilirsin. Bugün iş yerinde de denedim. Aynı hatadan sonra yine her şeyi kapatıp yönetici olarak çalıştır deyince çalıştırabildim. 3. bilgisayar oldu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı