Format atarken HDD Bölümlerinin gözükmemesi

CemErol

Hectopat
Daha fazla  
Leptob'a format atıyodum az önce C ve D bölümlerini sildim, kuruluma geçecektim sildiğim bölümler yani harddisk gözükmüyor. Kısacası laptop harddisk'i görmüyor sanırım...
Şimdi bekliyorum "Nereye Yüklemek İstersiniz Die Soruyo Ama Hiç Bir Hafıza Veya Ayrılmamış Alan Gözükmüyor" neden? Acil cevap veririseniz sevinirim laptop emanet çünkü sağolun.

Kendin ayarlıcaksın kardeşim, gelişmiş seçeneklerden 500 gb ise harddisk C'ye 320000, d'ye 180000 eklemeni tavsiye ederim. İlk başta 320000'lik bir bölüm oluştur. Sonra 180000'lik bölüm. Eğer gözükmüyorsa pc'yi kapatın tekrar açın olmadı bir bakkala götürün.

Sağol güzel anlatmışsın da ben sana harddisk görünmüyor diyorum, bomboş ekran var. Win 8 kuruyorum. Görünmeyen harddisk'e ben nasıl format atarım, biçimlendiririm bir düşün yav. :D

Siz bEni anlayamazsınız :D bir diske yükle bölümünde hiç bişey gözükmüyor disk yok yani olmayan şeye ben nasıl disk oluşturabilirim biraz düşünüpde cevap verin lütfen pls ...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı