Güncelleştirme yapılandırılıyor hatası. Bilgisayar açılmıyor.

Diski başka bir PC'ye takarak veya USB belleten Linux tabanlı bir araç boot ederek halletmiştir diye tahmin ediyorum.

İlk mesajda format atın dememin nedeni, Deep Freeze'in son sürümünün kullanıldığını düşünmemdir. Fakat eski sürüm kullanılıyorsa Deep Unfreezer ile yazılım devre dışı bırakılabiliyor.

İnternet Kafeci arkadaşlardan da özür diliyorum. Genelleme yapmakta yanlış yaptım. Bir kişinin hatasını bütün internet kafecilere atfetmek doğru değildi, haklısınız. Öte yandan İnternet Kafe sahibi çoğunluğun ne durumda olduğunu kendi forumlarınızda da görüyorsunuzdur diye tahmin ediyorum.

İyi Çalışmalar.

Selam ben DELL inspiron 3521 kullanıyorum PC yi acarken( windows guncellestirmeleri yapilandirilamadi degisiklikler geri aliniyor bilgisayarinizi kapatmayin yaziyor yaziyor ve saatlerce bekletiyor sonuçta acilmuyor bu konuda bana yardimci olacak arkadaş varmi şimdiden tesekkur ederim

Recep bey yardimci olursaniz sevinirim

Aynı sorun ile bende karşı karşıyayım şu an elimde 2 tane diz üstü bilgisayar var 1 tanesinin HDD'ini çıkarıp dönüştürücü kablo ile diğerine bağladım, DeepFreeze i sildim. Şuan güncelleme yapıyor düzelir mi? Düzelmedi HDD takılı yanıtlarınızı bekliyorum.
@samet67671 @Murat5038

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı