G930 İçin Son Görüşler

ali ahmet1

Kilopat
Makaleler
2
Elimde tam 300 TL var ( bayram sağolsun :D ). Amazondan G930 alacağım. Pişman olmam inşallah parasının hakkını veren bir kulaklığa benziyor. Sizin düşünceleriniz nedir bu kulaklık hakkında pişman olmam dimi?

Oyuncu Kulaklığı olarak alıyorsanız Kablosuz almayın derim. G35'i tavsiye ederim. Tercih yine de sizin :)

Dayanıklılık konusunda haklı olabilirsiniz :) Fakat, kablosuz oyuncu donanımları çok fazla sorun çıkarabiliyor. Bu yüzden G35'i önerdim :)

Oyun için alıyorum ama baktığım tüm incelemelerde kablosuz olmasının bi sorun yaratmadığını gördüm. Bu arada meraklanmayın Phantomlord gibi kullanmıyacağım :D

Şimdi bu kulaklığın mikrofon tutacağı benim bir yerlere çarptığımdan ya da çekip kopartmaya çalıştığım için bu hâle gelmiş olsaydı(!) tekrar G930 alırdım.

10379831_673877302699682_2980158474613278343_o.jpg

Biraz araştırma sonucu G930 için 3D yazıcı ile mikrofon tutucu yapanını bile gördüm, belirgin bir şekilde Logitech kalitesini ortaya koyuyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı