General Mobile Discovery 2 mi Asus Zenfone 6 mı?

Daha fazla  
Beyler soru başlıkta, sizce hangisi daha iyi? Asus'un ekranı karanlık diyorlar doğru mu?
Telefon beni 1 yıl götürse yeter, guncel oyunları oynatsa yeter, kasma olsun ama az olsun. Kamera önemli benim icin ama arka kamera önemli, ön kamera önemli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam Tersi Boyut ne Kadar Büyükse O Kadar İyi Benim İçin O zaman GMD 2den vazgeçiyorum Zenfone 6 nın fifa 14 asphalt 8 gibi oyunlarda performansı nasıl bide gündüz fotograf çekimi nasıl

General Mobile'ın hiçbir ürünü alınmaz. General Mobile'ın telefonlarında kullanılan plastik kim bilir kaç kere geri dönüştürülmüştür. Her açıdan insan sağlığına zararlı ürünler üretiyor.​

Hangi renk alacağını bize sorarsan memnun kalmayabilirsin. Sen kırmızıyı daha çok sevmiş olabilirsin ama ben beyazı daha çok severim. Başkası siyahı daha çok sever. Hangisi hoşuna gidiyorsa onu al.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı