Gigabaye H77m D3h Ve Gtx 760 Uyumlu Mu?

ghostfalcon

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
MEKATRONİK MÜHENDİSİ
Selamlar benim size bir sorum olacak. Benim anakartım gigabaye h77m d3h işlemcim intel core i53470 ben sistemime iş programları için resimdeki araçları alacağım yalnız kafama takılan bir soru var. Acaba anakartım ekran kartını desteklermi uyumsuzluk yaşanırmı çünki arkadaşım 128 bitlik ekran kartını takdı. Benim anakartıma çalşmadı görüntü vermedi ama benim eski 256 bitlik ekran kartımı takdığımda çalışdı. Odan kafam karıştı yanıtlar için teşekkürler.

GTX 770.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfırdan mı alacaksın yoksa elinde parçalar var mı?

760 uyumludur sorun olmaz ama yeni alacaksan soket 1150 almalısın.

Bu ekran kartlarının artı güç girişi var onları da takman lazım.

Başlık yalnış olmuş gtx770 alacağım. Ama 1150 soket almayı planlamıyorum bir sıkıntı çıkarmı sizce ? Şimdiden teşekkürler.

Dediğim gibi resimdeki parçaları 0 dan alacağım elimde olan parçalar anakartım ve i53770 işlemcim onlara takıcağım parçaları.

Başlığı düzelte bilirsin. İşlemci olarakta 1150 almalısın. Elinde işlemci ve anakart varsa değiştirme. Ekran kartının fazladan güç girişine ihtiyacı var onları bağlarsan çalışır.

Teşekkürler benim anlatmaya çalışdığım anakartım ekran kartını desteklermi olmuştu çünkü bir arkadaşım kendi ekran kartını takdı görüntü vermedi ben eski ekran kartımı takdım görüntü verdi ondan kafama takıldı.

Sorun olursa tekrar konu açın cevap yazılır. Bazen çok konu olunca görülmüyor ama olsun sonunda cevap yazan olur. O zaman şimdiden hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı