Gigabyte z97x-gaming 7 BIOS Güncelleme

chimaira

Hectopat
Daha fazla  
Anakartım gigabyte z97x gaming 7 bu karta bios güncellemesi yapmak istiyorum. Bir sorun yok ama güncel biosu kulanmak istiyorum. Anakartın Türkçe incelemesini ve BIOS güncellemesini hiç görmedim günceleme yapınca anakart üzerindeki iki BIOS da güncelleniyor mu? Ve günceleme işlemi nasıl yapılıyor bir kaynak gösterir veya yardımcı olursanız sevinirim Technopat olarak Gigabyte Gaming serisinin de incelemesini yapsanız tadından yenmez :) şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler.

Ggabaytın sitesinden en güncel olan F6 sürümünü indirdim üç dosya var. autoexec.bat, Efiflash.exe, Z97XGG7.F6, bunların üçünü de flash diske atıyor muyum yoksa vdeodaki gibi sadece Z97XGG7.F6 kopyalamalı mıyım? Bu autoexec.bat ve diğer dosyalar otomatik kuruluma geçiyor sanırım. Size de sorup emin olmak istedim. çok tehlikeli aman DİKKAT ! Dedikleri için daha önceden de hiç BIOS güncelleme yapmadığımdan biraz tırstım hala güncellemedim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı