Google Türk Haber Sitelerini Sildi mi? Hürriyet ve Diğerlerine Ne Oldu?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Google Türk Haber Sitelerini Sildi mi? Hürriyet ve Diğerlerine Ne Oldu? Google arama motoru sonuçlarında neden Hürriyet, Milliyet, CnnTürk, Radikal ve...
IiRzpLqDNaY

Daha fazlası...

Türkiye'ye yapılan bir saygısızlık olarak mı nitelendirelim. Yoksa virüs bulaşma ihtimalini göz önünde bulundurulmasını mı?

Gametracker'de hit almak için counter-strike 1.6 serverlerine bot atan ve sonunda şutlanan server sahibi gibi birşey buda. Adamın serverini kapattılar.

Küçük siteler neyse de böyle büyük siteler saçma sapan haberler yapınca ortalık karışmıştı. Haksız yere hit alıyorlardı, film sitesinin hitini artırmak için saçma sapan haberlerle spam yaptığını bile gördüm. Zaten r10'da da imza kampanyası sürüyordu, sonunda google bu işe el attı da böyle açıkgözlerin oyununu bozdu.

Aynen bendede mevcut yazıyorum google çıkıyor. Bana bağlanmış demekki nede olsa abisi sayılırım, aramızda 6 yaş var.

Yok, spam klasörünü silmişler siteler bu sayede geri girebildiler. Spam klasörü ne derseniz, bilinçli çöp içerik doldurdukları yerler var Game of Thrones izle yazınca karşınıza çıkan anlamsız metin dolu işte onlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı