GTA V Multiplayer Eğlenceli mi ?

• Konuyu başlatan Floydian
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B
F

Floydian

Ziyaretçi
PC için almayı düşünüyorum ama beni asıl çeken şey motorun yaptığı dalga köpürtmesi, pardon multiplayer deneyimi. Yoksa beklenebilir, o yüzden merak ediyorum MP eğlenceli mi değer mi hemen almaya ?

Oyunda serbestsin. Banka soyabilirsin, dükkan soyabilirsin. Araba kaçırıp satabilirsin. Tarayabilirsin, patlatabilirsin. Aklına ne geliyorsa. Ev satın alabilirsin mesela manzaralı falan :D

Peki bunları arkadaşlarınla grup olarak yaptığını düşün. Asıl eğlence orada başlıyor. Single'daki gibi tek değilsin. Ben de kısa süreli gözlenimlerim ile konuşuyorum. Bunların yapıldığını gördüm. O da baya önceydi.

Tek başına hiçbir halt edemeyeceğin koca bir şehir olur. En az 4-5 arkadaş Crew kurup, görevleri filan beraber yapabilirsiniz. Zaten yarışlar haricinde, tek başınayken bir görev yapamıyorsun. Ben de bir kaç arkadaşım oyunu alsınlar diye bekliyorum. Birinde var ama bir türlü nasip olmadı almak.

Diğer arkadaşın dediği gibi çok eğlenebilirsin. Banka soymak, dükkan soymak, araba satmak. Ama şu araba satma muhabbeti artık değişti. İnsanlar hile yaptığı için 1 tane sattıktan sonra ancak uzun süre sonra satabiliyorsun diğerini. Söylemiş olayım da, bilmeyenler olabilir.

Çatışma görevleri de çok eğlencelidir haa. Ben daha 5.seviye olduğum için bir şey bilmiyorum ama, bir insan bulsak yapacaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı