HD 7850 Euro Truck Simulator 2 düşük performans

anilkocak123123

Hectopat
Daha fazla  
  1. Windows 8.1 Pro 64bit
  2. i5 4570 3.20 GHz
  3. 8 GB RAM
  4. AMD 7850 ekran kartı
League of Legends full ayarda oynuyorum ama ETS 2 kasıyor neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasma problemi yaşamamanız gerekir bu oyunda.
Ekran kartı driverinin hangi sürümü yüklü şu anda?
Başka oyunlarda problem oluyormu?
Oyunda grafikleri düşürmeyi denedinizmi anti alasing vs kapattınızmı?

Oyunu ve belgelerimde ki oyunun dosyasını tamamen silin oyunu tekrar yükleyin, yükledikten sonra ekran kartınızın kontrol panelinden oyunun .exe' sini bulup yüksek performansa getirin birde sistem masaüstümü dizüstümü onunda bilgisini verir iseniz daha iyi olur.

Kasma problemi yaşamamanız gerekir bu oyunda.
Ekran kartı driverinin hangi sürümü yüklü şu anda?
Başka oyunlarda problem oluyormu?
Oyunda grafikleri düşürmeyi denedinizmi anti alasing vs kapattınızmı?
lol full ayarda sıkıntı yok dün format atıldı bilgisayara ets2 ve lol yüklü cryiys2 denemek için yükleniyor
catalyst sürümü 14.4

Oyunu ve belgelerimde ki oyunun dosyasını tamamen silin oyunu tekrar yükleyin, yükledikten sonra ekran kartınızın kontrol panelinden oyunun .exe' sini bulup yüksek performansa getirin birde sistem masaüstümü dizüstümü onunda bilgisini verir iseniz daha iyi olur.
masaüstü ancak zaten dün formatlandı

Dizüstü
Windows 8.1 64 bit
i5 1.80 GHZ
Amd Radeon HD 8500M/8700M 2GB

Benim de sistemim bu en yüksek ayarlarda kasma bende yaşıyorum biraz düşürünce de ibrelerde felan detay azalması oluyor şimdi sizin sorununuz kasma ama bende şüpheye düştüm kendi sistemimden daha bilgili bir arkadaş yardımcı olacaktır ama dediğim silip yükleme işini bir yapın bence.

Son düzenleme:
Dizüstü
Windows 8.1 64 bit
i5 1.80 GHZ
Amd Radeon HD 8500M/8700M

Benim de sistemim bu en yüksek ayarlarda kasma bende yaşıyorum biraz düşürünce de ibrelerde felan detay azalması oluyor şimdi sizin sorununuz kasma ama bende şüpheye düştüm kendi sistemimden daha bilgili bir arkadaş yardımcı olacaktır ama dediğim silip yükleme işini bir yapın bence.
yapabilirim ama akk ttnet yani malum 2 saate yükler dün gecede böyleydi yeni yüklediğimde

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı