IOS7 nasıl yüklenecek?

'iPhone' bölümünde Constantine tarafından 13 Eylül 2013 tarihinde başlatılan konu.

1.  
    Constantine

Constantine Femtopat

Beğenileri:
    92
    Arkadaşlar ios7 yazılımının 18 Eylül tarihinde geleceği söyleniyor. Güncelleme geldiğinde bizim ne yapmamız lazım yüklemek için? Normal yazılım güncelleme bölümünden indirip kuracak mıyız? Ayriyetten birşey yapacak mıyız? İphone 5 kullanıcısıyım, yorumlarınız için teşekkür ederim.
  2.  
    UmitC

UmitC Femtopat

Beğenileri:
    15
    Yer:
    Bursa
    Aynen dediğiniz gibi. Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme. 18 Eylül'ü bekleyemem diyorsanız iOS 7 GM kurabilirsiniz, daha sonra tam sürüme geçiş yapabilirsiniz. :)
    1 kişi bunu beğendi.
  3.  
    Constantine

Constantine Femtopat

Beğenileri:
    92
    Çok teşekkür ederim yok beklerim geç olsun güç olmasın :). İçim rahatladı nasıl olacak diye kafam karışıktı. :)
  4.  
    UmitC

UmitC Femtopat

Beğenileri:
    15
    Yer:
    Bursa
    Ne demek, rica ederim :D Apple her türlü kolaylığı sağlıyor, sağ olsun. Bende sabırsızlanıyorum. BETA kurdum pek memnun kalmadıydım iPad 2'de kasmalar oluyordu. Final sürümüyle eğer kasmalar kalktıysa bende direkt geçiş yapacağım. :)
  5.  
    Constantine

Constantine Femtopat

Beğenileri:
    92
    Kasıp kavuracak bu herşeyi :) bende de iPad 2 var ve ipod touch 5. Generation 64gb birde iphone 5 :) bunları güncellersem tadından yenmez en çok iPad ı merak ediyorum :)
  6.  
    UmitC

UmitC Femtopat

Beğenileri:
    15
    Yer:
    Bursa
    iPad 2 sürümü, iPhone 5 sürümüne bakaraktan biraz zayıf kalıyor :D Siri, pusula uygulaması vs. hiç biri olmadığı için iPad 2'de iOS 6'dan pek farkı kalmıyor. Ama iPhone 5 ile birlikte mükemmel oluyor. Tabi iPhone 5S'de daha da muazzam :D
    1 kişi bunu beğendi.
  7.  
    Constantine

Constantine Femtopat

Beğenileri:
    92
    Şimdi 5s alacaksın 6 çıkacak üzerinde p8 işlemci olacak sende a7 ile yetim kalacaksın şuan benim a6 ile kaldığım gibi :D
    1 kişi bunu beğendi.
  8.  
    UmitC

UmitC Femtopat

Beğenileri:
    15
    Yer:
    Bursa
    iPhone iPhone'dur. Yıllarca kullan yine bir şey olmaz. Yavaşlamaz, bozulmaz. Ta ki yeni iOS'u kaldırmaz o zaman eskimiştir o. O zaman yeni iPhone alınır :D
  9.  
    Constantine

Constantine Femtopat

Beğenileri:
    92
    :D orası öyle ama adam yapıp özendiriyor al diye :D benim iphone 5 yapıştı yakama alırsan hakkımı helal etmem diye :D

Sayfayı Paylaş