IOS7 nasıl yüklenecek?

Constantine

Kilopat
Arkadaşlar ios7 yazılımının 18 Eylül tarihinde geleceği söyleniyor. Güncelleme geldiğinde bizim ne yapmamız lazım yüklemek için? Normal yazılım güncelleme bölümünden indirip kuracak mıyız? Ayriyetten birşey yapacak mıyız? İphone 5 kullanıcısıyım, yorumlarınız için teşekkür ederim.

Aynen dediğiniz gibi. Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme. 18 Eylül'ü bekleyemem diyorsanız iOS 7 GM kurabilirsiniz, daha sonra tam sürüme geçiş yapabilirsiniz. :)

Ne demek, rica ederim :D Apple her türlü kolaylığı sağlıyor, sağ olsun. Bende sabırsızlanıyorum. BETA kurdum pek memnun kalmadıydım iPad 2'de kasmalar oluyordu. Final sürümüyle eğer kasmalar kalktıysa bende direkt geçiş yapacağım. :)

Kasıp kavuracak bu herşeyi :) bende de iPad 2 var ve ipod touch 5. Generation 64gb birde iphone 5 :) bunları güncellersem tadından yenmez en çok iPad ı merak ediyorum :)

iPad 2 sürümü, iPhone 5 sürümüne bakaraktan biraz zayıf kalıyor :D Siri, pusula uygulaması vs. hiç biri olmadığı için iPad 2'de iOS 6'dan pek farkı kalmıyor. Ama iPhone 5 ile birlikte mükemmel oluyor. Tabi iPhone 5S'de daha da muazzam :D

iPhone iPhone'dur. Yıllarca kullan yine bir şey olmaz. Yavaşlamaz, bozulmaz. Ta ki yeni iOS'u kaldırmaz o zaman eskimiştir o. O zaman yeni iPhone alınır :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı