iPhone 5S Kaç Sene Götürür?

Kıvanç Erbudak

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iPhone 5S sahibiyim. Ben kendim 3 jenerasyon beni götürür diye düşünüyorum. Sizce ne kadar götürür ?

Her türlü özelliğini yoğun olarak kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel kardeşim öncelikle hayırlı olsun... Lakin 2-3 ay sonra İphone 6 çıkacak bu sefer için burkulacak... bir de yakın fiyattan satarlar... bu pazarlama stratejisine kafa uymaz... aynı paraya yada biraz daha üstüne ekler LG g3 alır bir daha düşünmezdim...

En az 4 sene rahat rahat gider. İphone 4 2010 senesinde çıktı ve İphone 4 almak için para biriktirenler var.

iPhone 7S çıkana kadar seni götürür. iPhone 8 çıktıgında 5Ss in özellikleri seni tatmin etmeyebilir.

iPhone 3G 'nin hala çatır çatır çalıştığını göz önüne alırsak 5 sene stabiliteden ödün vermeden çalışacaktır. Apple Samsung gibi 2 sene sonra telefondan elini ayağını çekmiyor. Hala iPhone 4 'e bile güncelleme geliyor gerisini siz hesap edin.

6'yı bekle, 6s çıkacak onu al vs. gibi yaklaşımlar son derece gereksiz. Apple'ın ürün arz hızına ayak uyduramazsınız adamlar yılda 2 model sürüyor piyasaya. Bunun sonu yok. Bir yerden gireceksiniz damara :) 5s gayet uygun bir seçim olur ve şuanki güncelleme desteğini göz önünde bulundurursak 4-5 sene rahatlıkla sizi tatmin edecek hızda ve verimlilikte çalışacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı